Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler - Sayfa 184 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler

Senin orada durumlar nasıl bilmiyorum ama bizim burada bi kaç Burger'cı sipariş üzeri çalışıyor bu aralar geçen gördüm bi yerde. Sipariş veriyorsun hazırlıyorlar gidip alıyorsun yemeğini.

Benim de canım çekti bugün olmazsa da yarın sipariş vereceğim.

sent via GSC
Benim evim dağ başında.
Arkam orman önüm göl.
Böyle bir burgerci için 20 km yol yapmam lazım.
Yani eve sipariş getirmezler.

Dışarıdan bir şey yemiyorum aşağı yukarı şubatın 20.sinden beri.

30 kg un var, artık ekmeğini de kendim yaparım burgeri de yaparım.

Gscimbom mobil

Dominos Pizza bana mesaj attı büyük boy pizza 30 liraymış. Ulan daha 1 ay öncesinde 30 liraya orta boy bile vermiyordunuz yavşaklar. Nasıl para kazanıyorlarsa sözde indirim yapmışlar. Ha bu arada sucuk ve sosiste kullandıkları et dana eti değil arkadaşlar tavuk etiymiş. Bir kere aldım baktım tadına bu ne lan dedim şikayet ettim hemen. Sonra dediler ki biz ürünlerimizde dana eti kullanmıyoruz. Kim bilir tavuğun artık gagasından mı ayaklarından mı yapıyorlar. Bir daha da et içeren pizza almadım. Onun yerine peynirli pizzalardan falan alıyorum.

Aklınızda bulunsun da.

Dominos Pizza bana mesaj attı büyük boy pizza 30 liraymış. Ulan daha 1 ay öncesinde 30 liraya orta boy bile vermiyordunuz yavşaklar. Nasıl para kazanıyorlarsa sözde indirim yapmışlar. Ha bu arada sucuk ve sosiste kullandıkları et dana eti değil arkadaşlar tavuk etiymiş. Bir kere aldım baktım tadına bu ne lan dedim şikayet ettim hemen. Sonra dediler ki biz ürünlerimizde dana eti kullanmıyoruz. Kim bilir tavuğun artık gagasından mı ayaklarından mı yapıyorlar. Bir daha da et içeren pizza almadım. Onun yerine peynirli pizzalardan falan alıyorum.

Aklınızda bulunsun da.

buyuk pizza chainlerde, kaliteli pizza bekleme reis. Daha cok, ufak esnaflara git.

Aklınızda bulunsun da.
peynirleri nasıl yaptiklarini bilsen yemezsin. erken erisin diye once yiyolar sonra cikarip pizzanin ustune koyuyolar zamandan tasarruf diye

Üst Alt