Ve Demirören Adaylığını Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Demirören Adaylığını Açıkladı

Cevap: Ve Demirören Adaylığını Açıkladı

fifa cezayı 15 nisanda vericekti demirören başkan seçilirse ceza erkene alınır sanık olduğun davada karar mercii olursa fifada ağzına...... yakındır kılıcı indirmeleri

dk. 1 ,gol 1 arkadaşlar,desteklemeyenler arasında bulunan kayserispor resmi sitesinden destek mesajı yayınlamış sanırım,ben giremiyorum siteye gerçi..

aziz yıldırımıın olay yaratacak savunmasını acıklıyorum arkadaslar

hakim:ibrahim akına 100 bin dolar göndermissin ?

aziz yıldırım : efenim biz galatasarayı 6 -0 yenmiştik

hakim : bülent uygun ve ümit karanı ayarlamışsın saatler falan ne iş ?

aziz yıldırım : efenım biz galatasarayı 6-0 yendik

hakim : kocana araba almışsın ?

aziz yıldırım : efenım biz galatasarayı 6-0 yendik

hakim :mecnunla beraber örgüt kurmussunuz ne iş ?

aziz yıldırım : efenim galatasarayı 6-0 yendik diyorum ya ülke elden gidiyor sorduğnuz sorulara bak fenerbahce büyüklüğü adı konmaz vs vs

beşiktaşın içine sıçtın

şimdi sırada Türk Futbolumu var...

Babası bile bu adamı şirketlerinin kapısından içeri sokmazken biz TFF başkanı yapacaz.

iddaanemade yer alan bir takımın başkanı TFF başkanı olup şike kararını o verecek diye uefaya mail atalım.

Organize olalım arkadaşlar.

Evini soyan hırsınızı hakim yapıyorsun anlamak mümkün değil...

MAA'yı bırak Aziz olsa TFF başkanı daha iyi bundan.Hem şikeci hem beceriksiz bu adam.

bu ne hız kayseri..

işte kayserisporun destek mesajı:

Değerli Futbol Kamuoyu;

Futbolumuzun çok zor dönemler geçirdiği şu günlerde, kulübümüz mevcut sorunları bilmesi nedeniyle Sayın Yıldırım DEMİRÖREN’i destekleme kararı almıştır…

Saygılarımızla,

Kayserispor Kulübü

Kayserispor Kulübü Resmi İnternet Sitesi | www.kayserispor.org.tr

avrupa gerçekti hayal oldu..

anadolu klüplerinin avrupaya gitme gibi bir emelleri olmadığından desteklerler tabi. şeref yoksunları

bu ne hız kayseri..

Değerli Futbol Kamuoyu;

Futbolumuzun çok zor dönemler geçirdiği şu günlerde, kulübümüz mevcut sorunları bilmesi nedeniyle Sayın Yıldırım DEMİRÖREN’i destekleme kararı almıştır…

Saygılarımızla,

Kayserispor Kulübü

Desenize Ambarabat dosyası yine açılacak...:D

Haluk Yurekli @hyurekli Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç

Gökhan Üna ile kayserispor'un yolları ayrıldı.Ayrıca Kayseri Demiröreni destekleyeceğini açıkladı.

kayseri de saf degiştirmiş , serefsizler

bu ne hız kayseri..

Değerli Futbol Kamuoyu;

Saygılarımızla,

Kayserispor Kulübü

Desenize Ambarabat dosyası yine açılacak...:D

Ulusoy adaylığını açıklamış.

16:00 da başvuruyu yapacakmış.

ULUSOY: "Görünen o ki birkaç saat sonra büyük bir aksilik olmazsa adaylığımı açıklamış olurum” diyen Ulusoy, “Bu saate kadar bekledim ve hep sessiz kaldım. Adaylar veya adaylık konusunda hiç yorum yapmadım. İstedim ki kulüpler birlik içinde olsunlar ve bu konuda bir konsensüs sağlasınlar ve bu şekilde seçime gidilsin. Ama ne yazık ki böyle bir birliktelik sağlanamadı. Ortada da böyle bir aday yok. Buna Yıldırım Demirören de dahil. Şu anda yere düşmüşlük duruma var. Ben de futbolun yere düşmemesi için varım. Bir iki saat daha bekleyeceğim. Olağanüstü bir gelişme olmazsa saat 16.00 sularında başkan adaylığımı açıklayacağım” dedi.

MYC almak istemiyorum. Ama adamlar acık acık futbolu... bizde buna bakıyoruz. Seyrediyoruz. Nefret ettirecekler futboldan.

Adam gerekirse 1-2 sene Avrupa'ya gitmeyiz demiş.Ulan sen kafana göre nasıl böyle bir karar alabiliyorsun ?

Üst Alt