Ve Demirören Adaylığını Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Demirören Adaylığını Açıkladı

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören yönetim kurulu üyelerine TFF Başkanlığına aday olduğunu söyleyerek Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nden ayrıldı.

Kaynak:LigTv

Maya takvimi 2012 yi işaret ediyordu değil mi?

Cevap: Ve Demirören Adaylığını Açıkladı

Beşiktaş'tan istifa etmemesine sevindim çünkü TFF başkanlığına seçilmesi kesin gibi olurdu Beşiktaş'tan istifa kararı alsaydı.

3-5 yil avrupaya gitmeyelim diyen, tapelerde adi gecen kulubun baskani, tff baskanligina aday oluyor.. bu nasil bir is arkadas..!!!

1 hafta içinde olağanüstü seçim kongre kararı alacaklarmış. Demiören başkan olması için aday olup seçilmesi gerekecekmiş.

eziklerin tam istedigi oldu yine. zaten CAS davasini kaybetseler, en az uc yil falan avrupadan men yiyeceklerdi,

simdi serefsiz tupcu, butun takimlar avrupa ya gitmesin diyecek.

yani tam fenerin istedigi olay. bizi de yakmaya calisacaklar..

yaziklar olsun.

beterin beteri vardir derler ya.

MAA dan kurtlulduk diye sevindik, gelene bak ya...:mad:

Beşiktaş'tan istifa etmemesine sevindim çünkü TFF başkanlığına seçilmesi kesin gibi olurdu Beşiktaş'tan istifa kararı alsaydı.

Ulusoy umarım açıklar adaylığını.

Tam bir komedi ya.Şikeden yönetici ve teknik direktörü içeri alınmış bir kulübün başkanı,şike ile bitmiş olan futbolu kurtarmaya soyunuyor.Benim hala aklımın almadığı bir soru var.Yöneticin ve teknik adamın şike işlerine bulaşıyor senin haberin yok,ya da haberim yok moduna giriyorsun.Kulübünde dönen dalaverelerden haberin yoksa senin ne işin var başkanlıkta,git tüpünü sat.Kendini yönetmekten aciz biri Türk futbolunu nasıl yönetecek merak ediyorum.Taş devrine dönmezsek iyidir.

Biz buna sessiz kalacakmıyız arkadaşlar bu cumartesı falan protesto mıtıngı yapmalıyı zyaw boyle bır saçmalık olurmu seçilmemesi lazım bu koca kafa tupcunun

Şike cezalarının yargı kararının sonrasına bırakılacağı yönünde bir beyanatı var bildiğim kadarıyla. Bu zihniyetteki bir herifin başkan olması Türk Futbolu adına bir talihsizliktir.

Üst Alt