Ve F.Bahçe Olay Belgeleri Yayınladı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve F.Bahçe Olay Belgeleri Yayınladı!

Cevap: Ve F.Bahçe Olay Belgeleri Yayınladı!

96b282011-11-30_belge7.jpg

Bu kisim her seyi acikliyor zaten.

Burda şike yapan değilde,şikeyi dillendiren suçlu oluyor hemi

lan bunlar dolap ceviriyor. federasyon fenere para kazandırmaya calışıyor. ulan maliye baskın yapın. defolsun gitsin şu federasyonun başından. sonra bu şikeci serefsizler sanki şike yapmamış gibi gövde gösteris, yapıyorlar. neymiş yalan söylemişler. ulan onlar sizin icin yalan söyledi zaten.

Şike yapıldığı bu kadar aleni bir şekilde ortada iken halen orasını burasını oynatan TFF tarihe hesap vermek zorunda.Yargı harekete geçmek zorunda .Görevi kötüye kullanma sözkonusu.Hem şike yaptıklarına bu kadar kanaat getireceksin hemde ceza vermeyeceksin ? FB bu durumda haklı .Madem suçlular lig düşür ,değiller ne diye CL'ye göndermiyorsun?

bu saatten sonra istediklerini yapsınlar, bir kere uefa ile haddinden fazla bilek güreşine girdiler. Eninde sonunda o kollarını kıracak uefa.

enayilere bak. modumuzun paylastigi kisimdan zaten hersey anlasiliyor. mallar bide bunu resmi siteden yayinliyor suclu olduklarini gösteriyor. yalan bile söyleyemiyor angut oglu angutlar.

Sike yaptigi kanaatina vardigin takimi nasil bu ligde oynatirsin? Onu birak bizimkiler nasil oynar böyle bir ligde.

O değilde basından çıt çıkmıyor.Cemal Nalga olayında çıkan yaygaraya bak bide.

madem şike yaptıgınızı anladınız. bizi düşürün deseniz ya. baktı sonları yaklaşıyo. yaygara yapalım dediler. son cırpınışlarınız bunlar.

Uefa uefa diyoruz, bunlar neden hic baski yapmadi tff'ye sike yapan takimi liginizden atin diye?

--şike yapmama ihtimali yüzde1 bile olmayan takım ligden düşürülmüyor.hukuk uygulanmıyor.vay benim ülkeme..sonra neden avrupa bizi istemiyormuş neden türkiye ye bakış açısı kötüymüş diye kimse hayıflanmasın...biz gelişmiş ülke falan değiliz hem ekonomik hemde insani açıdan...para ve menfaatlerin döndüğü bir ülkeyiz.ben ceza falan verileceğine inanmıyorum.ve benim takımıda bu şerefsizlerle beraber ortak olmasını istemiyorum.kendi aralarında oynasınlar muz cumhuriyetinin muz ligini

Bu son rezillikleri ile Temmuz başından beri yaşanan soytarılığın üzerine tüy dikmiş oldular,

Hem Ezik (artık Fenerbahçe yazarak ismine dahi saygı göstermek istemiyorum) güruh, hem de maşaları TFF

Ulan bu TFF başındaki ahlaksız, başkan olmadan 1 ay önce nerede görev yapıyordu?

Sırf bu ezik güruh küme düşmesin diye atmadığı takla, söylemediği yalan, yemediği halt kalmadı.

Şimdi birbirlerini yiyorlar. İnanılacak gibi değil...

ve hala adamız diye insan içine, basın önüne çıkıyorlar.

Hiç mi onur, gurur, izan, haya, ar yok sizde ? Hiç mi yüzünüz kızarmıyor ?

Artık mide bulandıracak safhayı bile geçtiniz.

Bütün bu olanlardan sonra bu güruh hala bizim ezeli rakibimiz olacaksa, ezel de yerin dibine batsın rakip de.

aa herifler sitelerine sike yaptiklarina dair %1 lik suphe olmamasi ile ilgili belge koymuslar

bombaya bak:)

Deveye sormuşlar boynun neden eğri?

-Harbi yamukmu çıkmış kanka demiş.

Bir başka rivayete göre yine aynı deveye sormuşlar boynun neden eğri?

-Laaaan dikenmisin yoksa...!

Üst Alt