Ve F.Bahçe Olay Belgeleri Yayınladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve F.Bahçe Olay Belgeleri Yayınladı!

Cevap: Ve F.Bahçe Olay Belgeleri Yayınladı!

Basın çanak tutunca öyle oluyor.Taraftarı da koyun zaten.

zavallılar olayın siyasi olduğunu düşünüp etrafa kin saçıyorlar. kim napacak feneri ya, siyasilerin işi yok fenerle mi falan uğraşacak e be gerizekalılar. aksine başbakan fenerli. polisin savcının işi gücü yoktu bunlarla uğraşacaktı. adamlar sadece görevini yapıyor yasalar çerçevesinde. aptal herifler şike yasasının çıktığı yıl şike yapma gafletine düşen sizsiniz, oturup salaklığınıza ağlayacağınıza azizi topa tutacağınıza, adamı haşa peygamber yaptınız

zavallılar olayın siyasi olduğunu düşünüp etrafa kin saçıyorlar. kim napacak feneri ya, siyasilerin işi yok fenerle mi falan uğraşacak e be gerizekalılar. aksine başbakan fenerli. polisin savcının işi gücü yoktu bunlarla uğraşacaktı. adamlar sadece görevini yapıyor yasalar çerçevesinde. aptal herifler şike yasasının çıktığı yıl şike yapma gafletine düşen sizsiniz, oturup salaklığınıza ağlayacağınıza azizi topa tutacağınıza, adamı haşa peygamber yaptınız

Beyin bedava Bahri abi.Bizde olsa bu olay(Allah korusun) şerefsizim Taksim'de sallandırırız.

Bu fenerliler vampir gibi yahu.Harbiden yeni bir ırkmı doğuyor düşünmeden edemiyorum.Sanki hepsi aynı beyine sahip.Çok ilginç geliyorlar artık..

UEFA'ya helal olsun. Sadece sizan tapelerden kabak gibi belli olan gercegi görüp "karari hemen verin" demisler bizim eyyamcilara. Ama bunlar inatla hala "Ifinim kem, küm, savunma almamiz gerek" diye eveleyip geveliyorlar. Yaziklar olsun böyle Federasyon'a.

bu fener neyin peşinde anlamıyorum ki . bayağı şike var denilmiş işte ne hala ötüyor bunlar :D

45 milyonun sıcaklıgını hissettiler kendilerince ondan hararet yapmış beyinleri.

şikeyi bıraktık kimin ne söylediğine bakıyoruz.

Ulan mahkeme iddanameyi açıklayıp lig bitmeden karara bağlasada herkes bi rahatlasa artık.

96b282011-11-30_belge7.jpg

Bu kisim her seyi acikliyor zaten.

İyide bu durumda olay kime patlıyor?

Yalan söyleyen TFF mi?

Yalan söyleyen Cornu mu?

Yoksa doğrular ağrına giden Fenerbahçe mi?

İyide bu durumda olay kime patlıyor?

Yalan söyleyen TFF mi?

Yalan söyleyen Cornu mu?

Yoksa doğrular ağrına giden Fenerbahçe mi?

Bu olay normal şartlarda Fenere patlar. Ama küme düşürülme olmazsa bize patlamış olur. Burada alenen yazılmış işte herşey. Olmama ihtimali % 1 bile değil iken neyi tartışıyorsunuz siz bre deyyuslar.

Bu olay normal şartlarda Fenere patlar. Ama küme düşürülme olmazsa bize patlamış olur. Burada alenen yazılmış işte herşey. Olmama ihtimali % 1 bile değil iken neyi tartışıyorsunuz siz bre deyyuslar.

Ben o soruları kendimi bir fenerli(zor oldu) yerine koyarak yazdım.

Demem o ki; Herkes yalan söylüyor da bir biz mi doğruyuz demiyormu bu adamlar?

Hani bir laf varya;

" 1.madde: Şef her zaman haklıdır.

2.madde: Şefin haksız olduğu durumlarda 1.madde geçerlidir. " diye...

Bunlar bu lafı eni konu anayasalarının değiştirilmez maddesi yapmışlar...

Deveye artistik patinaj bile yaptırırsın ama bunlara gerçekleri kabul ettirmek bence imkansız...

Duvara anlatsan duvar bile tepki verir... Duvardan bile beter bunlar...

Hani şok durumlarda geçerli süreçler vardır ya;

* İnkar süreci ( Ben yapmadım )

* İsyan süreci ( Ben bu hatayı nasıl yaptım )

* Kabullenme ve pişmanlık süreci ... ( Tamam ben bu hatayı yaptım )

bunlar şu an 1.süreci yaşıyorlar... zamanla diğer süreçleri yaşayacaklar...

Iyide UEFA demiyormuydu 1% sikeye karisma olasiligi bile varsa UEFA CL katilmalari halinde yüksek cezalar gelecek diye bas bas bagiran,simdi 1% karismama olasiliginami döndü olay.

Üst Alt