Ve Hagi yeniden Galatasaray'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Gheorghe Hagi

yav yorumlara bak hayret bişey... yönetim gitsin diye takımın başarısız olmasını isteyen ve haginin gelmesini istemeyen insanlar var... allah yönetimin belasını versin o ayrı konu ama olayı hagi gelmesin takım sahipsiz kalsın şekline getirenlere de yzaıklar olsun

yav yorumlara bak hayret bişey... yönetim gitsin diye takımın başarısız olmasını isteyen ve haginin gelmesini istemeyen insanlar var... allah yönetimin belasını versin o ayrı konu ama olayı hagi gelmesin takım sahipsiz kalsın şekline getirenlere de yzaıklar olsun

Gelmesin Hagi, gelmesinki bu yönetim daha da rezil olsun. Zaten Hagi gelse bir bu yönetimle hiç bir yere varamayacak. Hagi'yi de rezil edip biraz daha zaman kazanmak istiyorlar. Özhan Canaydın'ın mirası olan Seyrantepe'yi bile sahiplendiler, projemiz diye öne çıkartıyorlar. Bunların defolup gitmesi gerekiyor başımızdan gerekirse Fener'den 10 yiyelim, Adnan Sezgin'den kurtulmak için bile tercih ederim sadece. Gururumuz, şerefimiz kalmadı artık. Galatasaray'ı reddetmeyen kalmadı, Hikmet Karaman bile reddetti.

Gelmesin Hagi, gelmesinki bu yönetim daha da rezil olsun. Zaten Hagi gelse bir bu yönetimle hiç bir yere varamayacak. Hagi'yi de rezil edip biraz daha zaman kazanmak istiyorlar. Özhan Canaydın'ın mirası olan Seyrantepe'yi bile sahiplendiler, projemiz diye öne çıkartıyorlar. Bunların defolup gitmesi gerekiyor başımızdan gerekirse Fener'den 10 yiyelim, Adnan Sezgin'den kurtulmak için bile tercih ederim sadece. Gururumuz, şerefimiz kalmadı artık. Galatasaray'ı reddetmeyen kalmadı, Hikmet Karaman bile reddetti.

senin görüşündür... saygı duyarım ama ben hiçbir zaman fenerden 10 yesin başarısız olsun takım t.direktörsüz kalsın demem diyemem içimden gelmez.. ben galatasarayın adının herzaman kazanmasını isterim... sonuçta kazanınca yönetim kazanmayacak GALATASARAY kazanacak... bu yönetim futbol dışındaki konularda canaydın yönetimden başarılı olsada futbol konusunda aynen canaydın yönetimi gibi çok başarısız olmuştur.... diyeceğim takımımız başarılı olsun ama eğer daha iyi bi aday varsa gelip bu yönetimin tahtını yıksın.. yıksın ki kurtulalım

şimdi sıra hagiye mi geldi.

Rahmetli metin oktay yaşıyor olsa ,2012 adnan kendisini kurtarabilmek için onu bile hiç düşünmeden yer

Son Dakika | Galatasaray Hagi'yle anlaştı

news_manset_resim_hr_SonDakika.jpg

Galatasaray'da rota Hagi'ye döndü. Yönetimin Romen teknik adamla anlaştığı öğrenilirken, Hagi'nin yarın İstanbul'a gelerek antrenmana çıkacağı iddia edildi.

Ligtv.com.tr - Haber - Şimdi de Hagi!

Cevap: Son Dakika | Galatasaray Hagi'yle anlaştı

Hagi gelme yakma kendini.Sana hırsız diye bağıran satılmışları düşün.Gene bağırır o herifler utanmadan. Gelme Hagi.

umarım doğru değildir.olmayan bir kumaşı deneyip durmak saçmalıktır.

Hagi'nin gelmesini istemezdim ama Daum'dan bin kat daha iyidir, yüreğime su serpildi vallaha... :) Umarım haber doğrudur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt