Ve Hagi yeniden Galatasaray'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Galatasaray Hagi'yle anlaştı

Bu adam harika futbolcuydu. Harika bir kariyeri vardı.

Büyük futbolcu büyük hoca olur diye düşünen varsa getirsinler.

Hagi gönül bağımız olan biridir. İçimizden biridir diyen varsa o zamanda getirin Floryadan çaycı hasanı oda içimizden biri.

Duygusallıkta sınır tanımıyoruz. Sonrada efsane futbolcumuzu yuhalayacağız sene sonuda kovacağız...

Hagi iyi bir T.D değildir. Ve olacak gibide durmuyor.İçimizdeki Hagi yi öldürmeyin getirip.

Onu hep iyi analım. Bu kaos ile onuda yemeyelim. Onuda yem yapmayalım Adnanlara...

Kesin açıklama yapılmadan yorum yapmayalım artık. Habire isimler değişiyor. 3 gündür bu kaçıncı "Anlaşıldı" haberi..

Cevap: # Gheorghe Hagi

Hagi'ye geldiği takdirde harcandıüı gün suikast yaparım o yönetime çok ciddiyim.Rijkaard'ı kaldıramadım ama Hagi'ye yapılırsa aynısı var ya .Hakkaten yaşanmaz bu dünyada.

Hagi'ye yükseldik ?

Forumun girişinde artık alkok kontrolü var beyler. Geçemeyen giremeyecek.

Aynen Hagi'ye yükseldik Keita mükemmel bir oyuncu onu gördük , pino vasat.Ünlü sadece ismi olan bir T.D 1.5 sene dayandık yeter verdiğin bir şey yok.Hagi gelince en azından Rijkaarddan iyi olacağız eminim.Onun için İsimli Rijkaard'tan , GHEORGE HAGİ'ye yükseldik.Verecekleri hakkında kesinlikle yükselişe geçtik yan gelip parasını alan adamdan iyidir.

Renktaş Keita yı gördüm ama pinoya düştük.Rİjkaard'ı gördüm Hagi'ye yükseldik.

Şimdi benim ağzımı açtıracaksınız burada. Keita'yı görmenizi sağlan Haldun ve Rijkaard'tır. Pino'yu görmenizin sebebi de Adnan Polat ve Adnan Sezgindir. Hagi'nin futbolculuk kariyeri dışında ne başarısı var bana anlatırmısın? Rijkaard her alanda başarılı olmuş bir insan. Sen adama 1000 adet tuğla ver ama yanında 2 torba çimento verip ondan bir ev yapmasını iste. Sence olacak iş mi? Sonra ne olmuş Rijkaard'tan Hagi'ye yükselmişiz. Yükselirsin tabi. Tuğlaları üst üste diz bakalım. Nereye kadar dizebileceksin? Bir rüzgar estimi ne oluyor ozaman hepimiz göreceğiz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt