Ve Hagi yeniden Galatasaray'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

Cevap: Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!

tam bağımsız ua ,vizyon sahibi yeni yönetim, kaliteli yerliler olmadıkça ben açıkçası başarı geleceğine inanmıyorum.gündelik başarılarla kandırılmaya devam edilir bu mevcut durumda.çile babam çile.

6846__hagi.jpg

Gönderdiklerimizi yeniden getiriyoruz , bir sezonda 2 teknik direktör değiştiriyoruz, 'hocamızın arkasındayız' deyip onu kovuyoruz ne farkımız kaldı anadolu takımlarından?

Şimdi futbolcular biraz yürekli olsa zaten kendi kendine oynayacak bir takımımız var.Yani futbolculara kalıyor hocalarını severlerse ! beyefendiler Hagi başarılı olur aksi takdirde kim gelse farketmez.Onun dışında Hagi'nin teknik direktörlük kariyeri başarısızlıklarla dolu hiç bir takımda başarılı olamadı, Bursasporu küme düşürdü vs..

2005-2006 sezonunu 76 puanla üçüncü sırada tamamladı

geçensezon bu puanla şampiyon olurduk.

Bu arada elini çok büyük bir taşın altına soktu. Takım dağılmış, birde fener derbisi öncesi takımın başına geçmek kolay değil. Galatasaray sevgisi üst düzey.

Hayırlı olsun. Yönetimde istifa etsin. Adnan Öztürk Başkan olsun birde ona bakalım yoksa yalanlara devam.

Hayırlı olsun. İnş. Hagi ve Tugay'ıda Bülent Korkmaz Ümit Davala gibi bir kalemde silip atmazlar. Bu yönetime artık güvenmiyorum. Çıkıpta biz hocamızın arkasındayız derse bilinki Hagi'de gidici

Üst Alt