Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı....


gkmnozdmir Gökmen ÖzdemirGenel kurulun iptali için beyoğlu asliye hukuk mahkemelerine (1,2,3) üç ayrı dava açıldı.. Açanlar samim baki, bora palaska..gkmnozdmir Gökmen ÖzdemirVe kayhan berberoğlu.. Bir tanesi yürütmeyi durdurma alırsa genel kurul iptal olacak..gkmnozdmir Gökmen ÖzdemirAvukatları kezban hatemi..gkmnozdmir Gökmen Özdemir____________​
 
Cevap: Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı....Genel kurul iptali reddedildi!

Galatasaray Sportif'in 31 Ağustos 2010 tarihinde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulunun iptali talebiyle açılan dava reddedildi.Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, şirketin 31 Ağustos 2010 tarihinde yapılan olağanüstü genel kurulunun iptali talebiyle QVT Fund LP tarafından İstanbul 7. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2010/702 sayılı dosyasıyla açılan davanın bugünkü duruşmasında, davacı tarafın davadan feragat etmesi nedeniyle davanın reddine karar verildiği kaydedildi.
 
Cevap: Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı....az once 2 konuya ben de yazmıstım bunları.. allah sonumuzu hayır etsin.. bunlar ugrasmadan gitmicek gibi..
 
Cevap: Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı....hımmm sadece saf haberi yazdığını söylemen iyi oldu. yoksa sadece [saf] haberi eklediğini anlamayacaktım. tşk paylaşım için.
 
Cevap: Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı....Davadan feragat edildiğine göre birileri davayı açanları uyarmış davadan çekilmeleri için.
 
Cevap: Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı....Ama herkes ayrı bişey sölüyor moralim bozuluyor..:mad::(O zaman herkes kafasina göre dava acsin anasini satayim ya. Böyle sacmalik olabilir mi? Bunlar nasil yamuk bi tüzük yapmis böyle ya. Baskan secime gidiyorum diyorsa bitmesi lazim olayin. Herkes kafasina göre is yaparsa ohooo baya isimiz var
 
Cevap: Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı....Eğerki Seçimi engellerse....Hem Mali hem İdari yönden ibra edilmezler..Daha önemlisi..Taraftarın önüne sokağa bile çıkamazlar..
 
Cevap: Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı....her kafadan bir ses çıkıyor. Yarın 14:00 ü beklemek en doğrusu
 
Cevap: Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı....Gs genel kurulunu iptal ettirmek icin dava acanlarin yanina cevresine bakmak lazim...bu basit bir adalet arayisi mi? Merak ettim...Özer Saracoglu.. Twitter
 
Cevap: Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı....Dava acsalar bile süreci etkilemez,baskan secim karari aldi.acıklamadı ama daha?? hatta bn eger mahkeme tedbirli olarak gorusmeyi kabul ederse davayı genel kurul kararının mahkeme sonuclanıncaya kadar işe yaramıcagını duymustum.. ama tedbirsiz olarak devam ederse genel kurul kararı gecerli olurmus.. sadece dava sonucu aklancagı veya aklanmıcagı belli olcakmıs..
 
Cevap: Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı....acıklamadı ama daha?? hatta bn eger mahkeme tedbirli olarak gorusmeyi kabul ederse davayı genel kurul kararının mahkeme sonuclanıncaya kadar işe yaramıcagını duymustum.. ama tedbirsiz olarak devam ederse genel kurul kararı gecerli olurmus.. sadece dava sonucu aklancagı veya aklanmıcagı belli olcakmıs..Ben bu islerden pek anlamam ama mantiken sürec devam eder,davayi yönetim acmadi ve bugün bir yönetici secim karari aldiklarini resmen acikladi,zaten birilerinin dava acacagi kesindi.
 
Üst Alt