Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı.... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı....

gkmnozdmir Gökmen Özdemir

Genel kurulun iptali için beyoğlu asliye hukuk mahkemelerine (1,2,3) üç ayrı dava açıldı.. Açanlar samim baki, bora palaska..

Ve kayhan berberoğlu.. Bir tanesi yürütmeyi durdurma alırsa genel kurul iptal olacak..

Avukatları kezban hatemi..

____________​

Cevap: Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı....

Genel kurul iptali reddedildi!

Galatasaray Sportif'in 31 Ağustos 2010 tarihinde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulunun iptali talebiyle açılan dava reddedildi.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, şirketin 31 Ağustos 2010 tarihinde yapılan olağanüstü genel kurulunun iptali talebiyle QVT Fund LP tarafından İstanbul 7. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2010/702 sayılı dosyasıyla açılan davanın bugünkü duruşmasında, davacı tarafın davadan feragat etmesi nedeniyle davanın reddine karar verildiği kaydedildi.

az once 2 konuya ben de yazmıstım bunları.. allah sonumuzu hayır etsin.. bunlar ugrasmadan gitmicek gibi..

hımmm sadece saf haberi yazdığını söylemen iyi oldu. yoksa sadece [saf] haberi eklediğini anlamayacaktım. tşk paylaşım için.

Davadan feragat edildiğine göre birileri davayı açanları uyarmış davadan çekilmeleri için.

Ama herkes ayrı bişey sölüyor moralim bozuluyor..:mad::(

O zaman herkes kafasina göre dava acsin anasini satayim ya. Böyle sacmalik olabilir mi? Bunlar nasil yamuk bi tüzük yapmis böyle ya. Baskan secime gidiyorum diyorsa bitmesi lazim olayin. Herkes kafasina göre is yaparsa ohooo baya isimiz var

Eğerki Seçimi engellerse....Hem Mali hem İdari yönden ibra edilmezler..Daha önemlisi..Taraftarın önüne sokağa bile çıkamazlar..

her kafadan bir ses çıkıyor. Yarın 14:00 ü beklemek en doğrusu

Gs genel kurulunu iptal ettirmek icin dava acanlarin yanina cevresine bakmak lazim...bu basit bir adalet arayisi mi? Merak ettim...

Özer Saracoglu.. Twitter

Dava acsalar bile süreci etkilemez,baskan secim karari aldi.

acıklamadı ama daha?? hatta bn eger mahkeme tedbirli olarak gorusmeyi kabul ederse davayı genel kurul kararının mahkeme sonuclanıncaya kadar işe yaramıcagını duymustum.. ama tedbirsiz olarak devam ederse genel kurul kararı gecerli olurmus.. sadece dava sonucu aklancagı veya aklanmıcagı belli olcakmıs..

acıklamadı ama daha?? hatta bn eger mahkeme tedbirli olarak gorusmeyi kabul ederse davayı genel kurul kararının mahkeme sonuclanıncaya kadar işe yaramıcagını duymustum.. ama tedbirsiz olarak devam ederse genel kurul kararı gecerli olurmus.. sadece dava sonucu aklancagı veya aklanmıcagı belli olcakmıs..

Ben bu islerden pek anlamam ama mantiken sürec devam eder,davayi yönetim acmadi ve bugün bir yönetici secim karari aldiklarini resmen acikladi,zaten birilerinin dava acacagi kesindi.

Üst Alt