Ve PES 2010 Sahnede! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve PES 2010 Sahnede!

Cevap: Ve PES 2010 Sahnede!

97881812.jpg

wx5tzjk8.png

4.jpg

wcccxxd4.png

e5tsih33.png

tipqzcam.png

Eskiden fifa böyleydi "nasıl olsa satıyoruz abi gerek yok fifayı geliştirmeye" mağlesef pes yapımcıları şu anda bu durumda bütün inceleme sitelerinde Fifa 10 nun 10 üzerinden 9 almsı da bunu kanıtlıyor.

transfer lerde konami yine gecikmis

galatasaray da orkun ve volkan halen kadroda ve elano daha eklenmemis

patchi yine gec cikarirlar gecen sene gibi

Beraber oynadık inanmıyo kimse :)

Mehmet güven bile Galatasaray'da duruyo hala.inanmayan oyunu oynadığında görür.Galatasaray'ı çok iyi yapmamışlar ancak Arda baya iyi çalım ve şut atıyordu gördüğüm kadarıyla.Keita çok iyi dripling yapıyo gördüğüm kadarıyla.

Pes 2010:Oyun beklediğim kadar iyi çıkmasa da 2009 a göre bir hayli değişik geldi.Sağ sol yaparak herkesi çalımlayıp kaleye kadar gidemiyorsunuz.bu çok büyük bi artı olmuş.ara pasları ve şutlar daha gerçekçi olmuş ancak güçsüz takımla güçlü takıma karşı oynamak çok çok zor olmuş.ayrıca savunmada pas yapmayı da çok zorlaştırmışlar.sürekli rakibe top atabiliyorsunuz.

Fifa 2010:İnternette övdükleri kadar iyi bulmadım oyunu.diğer fifa serilerine göre oynanabilirlik süper olmuş ancak yine çok eksiklik gördüm.top sürme-çalım atma ve ara pasları son derece zor.şutlarda da genellikle kaleciler köşeye giden toplarda yavaş dahi gitse çok zorlanıyorlar.ancak karşı karşıya pozisyonlarda kaleciler çok başarılı.bütün liglerin olması pes'e göre çok büyük avantaj.yine de beklediğimden iyi buldum oyunu.senelerdir birkaç defa dışında oynamadığım bir oyun olmasına rağmen bu kez ilgimi çekmeyi başardı.

2 oyunu da beğendim diğer serilerine göre.ancak daha katabilecekleri şeyler olduğunu düşünüyorum.özellikle 2 oyunun da menüsü son derece zor ve karışık olmuş.bunlar giderilseydi daha iyi olabilirdi.

Ben inaniyorum, Pes cikti bile :D

Üst Alt