Ve Son Kale kaldırıldı!..


Kanaltürk'te yayınlanan Son Kale programında Reha Muhtar, Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu arasında haftalardır süren gerginlik programın sonunu getirdi...

Geçen haftaki şiddetli tartışmanın ardından programın moderatörü Reha Muhtar ayrılma kararı almıştı. Muhtar, kanalın ısrarı üzerine programa devam etti ancak kazancının engelli sporculara verilmesini şart koştu.Bu hafta "sakin" başlayan programa Gaziantepspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, telefonla bağlandı. Reha Muhtar'ın Kafkas'a soru sorması için Ercan Saatçi'ye söz vermesi üzerine kıyamet koptu.Ahmet Çakar, önceki programda yayına telefonla bağlanan Bülent Uygun'la konuşturulmadıklarını elini masaya vurarak söyledi. Erman Toroğlu da bağırmaya başladı. Tartışma ve seçilen kelimeler sertleşince yayının sesi kesildi, ardından da reklama gidildi. Reklam dönüşünde Reha Muhtar bu haftaki programı kapattı.Bunun üzerine bugün Kanaltürk'ten bir açıklama geldi ve programın yayından kaldırıldığı duyuruldu...İşte o açıklama;"Dün gece Kanaltürk ekranında yayınlanan Son Kale programında yaşananlar tarafımızca üzüntüyle karşılanmıştır.Topluma hep iyiyi, güzeli ve doğruyu sunma yükümlülüğü içinde olması gereken yayın kuruluşları yaptıkları işin aynı zamanda bir kamu hizmeti olduğunun idraki içinde olmalıdırlar.Bu sorumluluk düşüncesi içerisinde Yönetimimizce adı geçen programın yayından kaldırılmasına karar verilmiştir.Kamuoyuna duyurulur.

Kanaltürk Basın ve Halkla İlişkiler
 
Cevap: Ve SON KALE kaldırıldı!..cep-x_com_renkli_havai_fisek1.jpg
 
Cevap: Ve SON KALE kaldırıldı!..Bunlar futbol yorumcusuyum diye ortalikta dolasip dünyanin parasini götürüyorlar ya ... bir sey demiyorum.
 
Cevap: Ve SON KALE kaldırıldı!..Aynı isimler başka programda yine beraber.Orda topluma iyiyi,güzeli,doğruyumu sunuyor bu adamlar? Ki ahmet-ermanın diğer programda devam etmesi demek reha muhtara yüklemek demek tüm olayı.Reha bunun altında kalmasın,daha büyük rezaletlerle komple kaldırılsınlar yayından.
 
Cevap: Ve SON KALE kaldırıldı!..Böyle bir Futbol programinin daha fazla yayinlanmasi zaten Yüzyilin faciasi olurdu. Darisi diger Futbol programlarina...
 
Üst Alt