ve Tabata Beşiktaş'ta ! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ve Tabata Beşiktaş'ta !

Cevap: Ve Tabata Beşiktaş'ta !

Tabata'ya pahalı diyoruz da, Andre Santos'tan iyi futbolcudur Tabata. Fiyat/Kalite oranı yaparsak Andre Santos da en az Tabata kadar kazıktır.

Andre santos un sivasa attğına benzer bir golü en son ne zaman gördün? Adam çok efektif, gayet etkili atletik. Bazen çok top kaybedebilir, aynısı bizim keita içinde geçerli bu onların kötü olduğu anlamına gelmez. Kaç resmi maça çktı kaç gol attı adam, ayrıca brezilya milli takımında, daha genç ve daha ucuz. Hiçbir açıdan onun kadar kazık olamaz. Zira santos kazık değildir.

Andre santos un sivasa attğına benzer bir golü en son ne zaman gördün? Adam çok efektif, gayet etkili atletik. Bazen çok top kaybedebilir, aynısı bizim keita içinde geçerli bu onların kötü olduğu anlamına gelmez. Kaç resmi maça çktı kaç gol attı adam, ayrıca brezilya milli takımında, daha genç ve daha ucuz. Hiçbir açıdan onun kadar kazık olamaz. Zira santos kazık değildir.

Andre Santos'un attığı golü ben her hafta atıyorum. Defans yapmayı bilmeyen adamlarla oynarsan böyle olur. iki adamın arasından geçiyor, 3. adam ters ayakla giriyor. Andre Santos'un karşısında dursan çalım malım atamaz.

Senin gibi Fener hayranlarını çok gördüm. Sezon sonu yüzüme bakamaz oluyorlar.

Andre Santos'un attığı golü ben her hafta atıyorum. Defans yapmayı bilmeyen adamlarla oynarsan böyle olur. iki adamın arasından geçiyor, 3. adam ters ayakla giriyor. Andre Santos'un karşısında dursan çalım malım atamaz.

Senin gibi Fener hayranlarını çok gördüm. Sezon sonu yüzüme bakamaz oluyorlar.

Hahahahahhhaah!!!Aşağılık kompleksi mi fazla şişirilmiş ego mu bilmem ama herkesi aşağılamaya çalışmana bayılıyorum ya. Cidden süper. Harbi güldüm ha yalnış anlama ironi yok. O defans bilmeyen adamlara bizim adamlarda atsın o zaman her hafta öyle goller, sivasın defansı kötü diğerlerinin ki mi iyi? Atsınlar bakalım ya? Ona göre konuşalım. Ayrıca adamın karşısında dursan çalım atamaz diyorsun, herhalde iyi futbol oynayanlarla hiç maç yapmadın. Adam sana bakar iyi, teknik topçuysa üzerine gelen adamın ya bacak arasından geçirir ya da yanından sıyrılır gider, sivas maçında olduğu gibi. Bakar sen sabit duruyorsun; verir pasını yapar koşusunu ikiye birle ceza alanına girer. İstediğin kadar çevik ve zeki bir defans oyuncusu ol sırtın kaleye dönük olduğu için yapılmış iyi bir verkaça engel olma şansın yok. Denizli maçında ytıkları gibi. Dur bakalım sen karşısında... Ayrıca söylediğim diğer şeylere de cevap vermemişsin, adam kaç maça çıktı kaç gol attı? Bu adamın efektif oyununu göremeyecek kadar fanatik miyiz? Sen buna cevap vermeyebilirsin Serhat Türkel. Zira adam sahadaki tüm futbolcuları 3 er kez çalımlayıp kaleciyle beraber soksa kaleye topu yine bir bahane bulursun. Son olarak böyle golleri her hafta atıyormuşsun; sizin gibi gençleri sahalarda görmek isteriz...

Devre arasında bu tarz bir 10.5 numara bulabilirsek takım çağ atlar.

Hocamızın tavsiyeleri ne yönde olacak bakalım.

Üst Alt