Ve Yine Sorun Çıktı


28671melo.jpg
Transferi yılan hikayesine dönen Felipe Melo konusunda yine bir sorun çıktı…Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Son Dakika | Ve Yine Sorun Çıktı!5 dk önce anlaşıldı diye haber çıkıyor şimdi anlaşılmadı, arkadaş nasıl bir iştir bu.
 
Cevap: Son Dakika | Ve Yine Sorun Çıktı!Yazıktır günahtır bu kadar insanla oynamak. Bu kadar taraftar ile dalga mı geçiliyor. Bu taraftar rekor kombineyi boşuna mı aLdı.? Ne yapalım yani söylesinler ne yapalım.?
 
Cevap: Son Dakika | Ve Yine Sorun Çıktı!artık kimse melo filan demesin bariz yönetim beceriksizliği bu 2 defa oyuncuyla anlaşıp bonservisini alamayıp geri döndüler.
 
Cevap: Son Dakika | Ve Yine Sorun Çıktı!ntv de sallıyor kesin ;Dün Melo ve kulübü Juventus'a son teklif sunan sarı-kırmızılı takım yöneticileri, anlaşma sağlanamadığı için İstanbul'a dönmek zorunda kaldı.

Melo'nun menajerinin de isteklerinin işi yokuşa sürdüğü gelen bilgiler arasında.Menejerlik şirketi açıklama yaptı anlaştık diye,ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar
 
Cevap: Son Dakika | Ve Yine Sorun Çıktı!Ntvspor yine sallıyor gibi geldi bana.Meloaz önce anlaştım diyor, haberde Melo'nun istekleri işi yokuşa sürüyor diyor kesinlikle yalan haber.
 
Cevap: Ve Yine Sorun Çıktı!melo gelir ama siz sürekli dansöz haluk yürekliden twit taşıyıp ,fb tv ayarındaki nontvspordan haber yayınlarsanız biçok kişi küfürden ceza alacak.yeter.juveyle eninde sonunda anlaşılcak.artık foruma giresi gelmiyo insanın.24 saattir krasic konuşulyo,meloyla ilgili dansöz habercilerin haberleri yayınlanıyo.vallahi yeter.
 
Cevap: Ve Yine Sorun Çıktı!yönetimin melo konularına el atması lazım.2. bir emre kadar meko konularının açılması yasaklansın :D
 
Üst Alt