Ve Yine Sorun Çıktı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Yine Sorun Çıktı

Cevap: Ve Yine Sorun Çıktı!

Arkadaşlar artık Melonun gelmesini istemiyorum.Ne kadar faydalı olduğunu olacağını tahmin edebiliyorum ama bu kadar da ciddiyetsiz davranması ve sorunların çıkmış olması Melonun bizi kullandığını gösteriyor..Gelip Melonun birinci sene iyi oynayıp ikinci sene yatmayacağını kimse garanti edemez kaldı ki daha birinci senenin başında kampa katılmaması bunun işareti...

Daha önce başka bir konuda da yazmıştım.

Son 1 aydır Melonun yatıyor olmasının hiçbir izahı yok. Eğer bizde oynamayı ve sezona hazır başlamayı istese gelip bizde antrenmanlara çıkması için hiçbir engel yoktu. Juventus onay verirse tabii. Bizimle pazarlık yapan Juventusun da hayır Melo yatacak diye diretmesinin hiçbir mantığı yok zaten. Bakınız Kazım West Ham ile maça çıktı gol bile attı ama hala bonservisi bizde.

Melonun iş ahlakının da bizde oynamak istemesinin de ve yazdığı gibi Fener maçında oynamak için sabırsızlanıyorum laflarının da ne kadar gerçek olduğunu burdan anlayabilirsiniz. Bizimle anlaşan bizde oynamak isteyen adam rahatlıkla Temmuzdan itibaren bizle idmanlara da maçlara da çıkardı. Haa sonunda anlaşamadıysak yaptığı idmanlar onun sezon öncesi hazırlığına faydalı olurdu. Bizim kaybımız ona yedirdiğimiz içirdiğimiz olurdu :D

Bu saaten sonra gelmesin. Gelirse büyük bir dert almış oluruz başımıza! Bu nedir ya sülalesini transfer edecek bize yeter artık şunu kabul etmemiz lazım bu adamın bu kadar çok şımarmasının kendini vazgeçilmez sanmasının en büyük güç kaynağı bizleriz bu baskıdan vaz geçmemiz gerekior. Bu baskıyla menajerlerine ve juveye büyük kozlar verdik, melo gider yerine başkası gelir hiç problem değil bizim aslanlarımız şuanda deliler gibi formalarını terletiyorken beyefendi 3 aydır o ülke senin bu sahil benim dolaşıyor. Fazla naz aşık usandırdı artık her gün sabah anlaşıldı akşam masadan kalkıldı haberi okumak istemiyorum artık.. İmparator yapmıştır hesabını benim Fatih hocaya güvenim sonsuz !

Melo bu saaten sonra resmen el bombasi olur, ali naci kücük haberine ben inaniyorum, Ahmet arkadasin da dedi gibi melo olsun menajeri de olsun durmadan haber cikariyorlar baski kurmak icin, malesef bizim taraftarda bu oyuna geliyor, benim tek kizdim nokta yönetim en gec 1 ay sonra rest cekeceti ya gelirsin yada biz baska bir futbolcu alacagiz diye. öyle olmus olsaydi simdiye kadaar melo coktan transfer olmustu.

artik zaman iyice daraliyor umarim yönetim melo pazarligi yaparkene alternativ oyunculara da bakmistir, yoksa ön libero olarak ikinci bir riera gelebilir son dakika transferi olarak.

Bu saatten sonra bende istemiyorum.Bu ne artistlik ya kendi kardeşine de takım bulunmasını istemiş,biz çocuk bakıcısı değiliz,koskoca GALATASARAY'ız.

Dünyada hangi adam kardeşine takım bulunmasını istesin ki ben anlamadım. Türk medyasının her zaman ki saçmalıkları.

Ben gelmediği zaman bile ağlarım sıkıntı yok :) Orta sahada nasıl kötü durumlara düşecez o zaman görürsünüz.

bu doğru olabilir... tam tersi de olabilir... bunu şu anda bilemeyiz... sonuç olarak -kimse kabul etmese de- transfer işlerini ve futbolu hepimizden çok daha iyi bilen (bilgisayar oyunlarından bahsetmiyorum) yönetimi ve teknik ekibi var... bunu da gecen sene ispatladılar diye düşünüyorum..

bu doğru olabilir... tam tersi de olabilir... bunu şu anda bilemeyiz... sonuç olarak -kimse kabul etmese de- transfer işlerini ve futbolu hepimizden çok daha iyi bilen (bilgisayar oyunlarından bahsetmiyorum) yönetimi ve teknik ekibi var... bunu da gecen sene ispatladılar diye düşünüyorum..

Valla o kadar iyi biliyorlarsa geçen sene en çok verim aldığımız adamlardan biri olan meloyuda almayı bilecekler..

Üst Alt