Veda Busesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Veda Busesi

Cevap: Veda Busesi

Taraftarın Arda karşıtlığı nefrete dönüşmüş, komik. Arda'nın tek suçu herkese güvenmek oldu. Yönetilmeye izin verdi, kötü yönetildi. Üstelik bu güvenme işini de çok sevdiği kulübünün başkanına yaptı. Taraftar bile artık bu gözle bakıyorsa burada kalmasının anlamı yok. Arda gider Avrupa'ya, paşa paşa topunu oynar kariyerinde zirve yapar. Sonra borçlu olduğu kulübüne bu kadar iftiraya, hakarete, haksızlığa ve nefrete rağmen döner ve jübilesini yapar. Fener'e falan gitmesini bekleyenlerin yüzünü kızartır.

arda nın gitmesi profesyonelce bir davranıştır ama bu camiaya ve bizim inandığımız sevdiğimiz kaptan ardaya yakışan GSyi bu zor gününde bırakmak bana yakışmaz bu takımın kaptanıysam gemiyi en son ben terkederim demesiydi.ama o belkide insiyatif alıp bir an önce gideyim ünal aysal gelirse beni satmaz diyerek gitmek için herşeyi yapmakta gördüğüm kadarıyla öyleyse yolun açık olsun arda inşallah çok başarılı olursun gittiğin klüpte .ama aksi bir durumda fbye gitmene kırılmam çünkü olurda o durumda dönersen bize.döndüğünde kaptanlık pazubandını almak isteyeceksindir ve metin oktayın 10 numaralı formasını , ama ne 10 numaralı formayı giymeni nede kaptanlık pazubandını almanı istemem o saatten sonra.

o asil forma bundan sonra ne lincoln gibilere ne gemiyi terkedenlere verilmemeli sadece metin oktayla hatırlanmalı bence.kaptanlık pazubandıda cana gibi nasıl avrupaya giderim değilde kendisine yapılan teklifleri reddedip GS için savaşmayı seçenlere tekmeye kafa atanlara verilmeli ayhanlara falan değil.

@Tamer

İşlerine gelince duygusal, protestodan etkilenen küskün Arda. İşlerine gelmeyince kaçıp kendini kurtarması gereken profesyonel.

Yüzde yüz katılıyorum.

Asıl Hıncal Uluç gibiler medyadan temizlenmeden gelmesin.

Kümle görüşse Arda 'nın sudan ve saçma gitme sebeplerine çanak tutuyor. Asıl siz gidin Hıncal gibiler !. :mad:

Galatasaray kaptanına kim ne zaman küfür etmiş? Yapılanlar başarısızlığa karşı sitemdir, her ne kadar bir avuç insan tarafından yapılmış olursa olsun, Arda da bu sitemin pekala muhattabıdır. Küme düşmeye ramak kalmış bir Galatasaray 'da tribünler, kendinden biri gördüğü Arda 'ya sitem etmeyecek de ne yapacak?

Arda bu kadar basit şeylere bu kadar çok takılırsa, nereye giderse gitsin başarısız olur. Acaba A.Madrid tribününden tepki görünce ne yapacağını hiç düşündü mü? Zira İspanyollar forumlardan bu oyuncunun bu kadar etmeyeceğini yazışıp duruyorlar.

Bu belirsizlik ortamı, saman altından yapılan açıklamalar ve dolaylı olarak gitme isteğini belli etmesi, taraftarı neredeyse "çok meraklıysa giderse gitsin" moduna getirmektedir.

Oysa, Arda 'yı Arda yapan yer Galatasaray 'dır. Hem Galatasaray hem de kendisi için yapılması gereken en iyi şey, Arda 'nın ağzından yapılacak olan şu açıklamadır.

"Arkadaşlar, ben Galatasaray 'da doğdum, Galatasaray 'da öleceğim. Ben bir profesyonel değil Galatasaray aşığıyım. Takımın kötü gününde terketmem gibi bir durum sözkonusu değildir. Beni bu ülkeden kaçırmaya çalışanlara, Galatasaray formasına en şekilde hizmet ederek, bizzat sahada yanıt vereceğim."

Değil mi ama?

Taraftarın Arda karşıtlığı nefrete dönüşmüş, komik. Arda'nın tek suçu herkese güvenmek oldu. Yönetilmeye izin verdi, kötü yönetildi. Üstelik bu güvenme işini de çok sevdiği kulübünün başkanına yaptı. Taraftar bile artık bu gözle bakıyorsa burada kalmasının anlamı yok. Arda gider Avrupa'ya, paşa paşa topunu oynar kariyerinde zirve yapar. Sonra borçlu olduğu kulübüne bu kadar iftiraya, hakarete, haksızlığa ve nefrete rağmen döner ve jübilesini yapar. Fener'e falan gitmesini bekleyenlerin yüzünü kızartır.

Çok güzel anlatmışsın.

Tek suçu güvenmekti. Adnan Polat'a güvendi adam bırak arkasında durmayı arkasına geçti kalkan yaptı. Taraftara güvendi bırak kötü gününde yanında olmayı düşen Arda'ya bir de onlar vurdu. Nereyi tuttuysa elinde kaldı. Madem duygusal bir yazı paylaşılmış gerçek de budur. Aziz Yıldırım gibi bir başkanın elinde olsaydı Arda'nın kötü performansıyla ilgili yazı bile yazamazdı medya falan bırakın kız arkadaşıyla gezip tozmasını. Islıklanan Alex'i ayakta alkışlayan, tepkiyi kendi üzerine çeken bir adam.

Arda da bunların hiçbiri yoktu.

Boşa güvendin Arda. Bunu da her yere koyuyorum ama cidden işin özeti.

[video=youtube;3UfAD6MO4Sw]https://www.youtube.com/watch?v=3UfAD6MO4Sw[/video]

Ya video koyup durmayın gözünüzü sevdiklerim...

Ahmet, oğlum içeriğe bak işte, Arda 'nın yaptığı bu ortamdan kaçıp kendini kurtarmaktır. Ucuz bahaneler bulmasın boşuna. Bu muymuş Galatasaray aşkı? 3-5 çapulcunun lafıyla soğuyorsa başından beri hiç samimi değilmiş bu adam.

Ya video koyup durmayın gözünüzü sevdiklerim...

Ahmet, oğlum içeriğe bak işte, Arda 'nın yaptığı bu ortamdan kaçıp kendini kurtarmaktır. Ucuz bahaneler bulmasın boşuna. Bu muymuş Galatasaray aşkı? 3-5 çapulcunun lafıyla soğuyorsa başından beri hiç samimi değilmiş bu adam.

Videoyu izle. Tepki aldığı bir maç sonrası bu. Bak konuşmasına? Hala taraftarına sahip çıkmaya çalışıyor. Şimdi böyle mi? Adamın kız arkadaşına laf et, sinemasına, arabasına, ceketine, sakatlına, performansına laf et. Hava alanında küfret, statta tezahurat yap(!)(Diyarbakır maçında 3-5 çapulcu yoktu kendimizi kandırmayalım;)) Sahip çıkanı zaten yok. Taş olsa çatlardı. Bari yönetimin sahip çıksın o zaten efsane, öyle bir ihtimal dahi yok.

Bak ne kadar değişti çok kısa sürede. Soğudu adam. Ben bile soğudum. Herkes taraftara sallamadı mı? Ultraaslan niye kasıyor şimdi? Anladılar ama iş işten geçti. Maalesef ultraslan da 3-5 çapulcu değil.

Bunu forumda da ölçeriz. Ara'yı savunanlar bellidir. Ben, Tamer Onur gene olarak. Gerisi uzun liste ama değişir genellikle. 4-5 kişiye tek cevap veririm. Taraftar eskisi gibi görmüyor Arda'yı o ya da bu sebeple. Bak yazın ne kadar beğenilmiş. Sevmiyor. Arda da bunu kaldıramıyor. Reyhan yazdı bugün gitse orada da eleştirilecek elbette ama elin adamından duyduğun seni o kadar etkilemez. Odadan çıkınca "Ehh, salla" dersin. Ama baban, amcan bağırdı mı, küfretti mi o sana fena koyar. Arda için de Galatasaray öyle birşeydi. O kadar etkilenmesinin sebebi de budur.

Arda nın gidiş sebebi taraftara ihale ediliyor ya deliriyorum

hep taraftar suçlu, Arda sırf bu yüzden gidiyor. çok üstüne gittiler, işte o da gidiyor.

ulan oğlunun adını Arda koyan taraftar ne olcak peki? kardeşi, abisi gibi seven taraftar ne olucak? sinema tezahüratının ertesi haftası manisa daki taraftar ne olucak peki?

3-5 tane çapulcu Arda ya küfür ettiyse, binlercesi de canı kadar sevdi.

beni Galatasaray dan soğutmasınlar diyecek

çıkıcak Liverpool da oynamak isterim diyecek (bu ikisi daha eski olaylar)

fener maçından sonra gidiceğini ima eden şekilde konuşacak

yahu Arda zaten Avrupa ya gitmek istediğini çok önce belirtmiş, fener maçından sonra tescillemiş.

yolu açık olsun güle güle. kendisi gitmek istiyor, arkasından ağlıyacak halimiz yok, kalması için de yalvarıcak halimiz yok

Ardasporlu değil, Galatasaraylıyım.

Arda gitti zaten. Kalsa da gitti. Daha önce bir yerde okumuştum Arda'nın transfer haberi üzerine gelen yorumlardan biriydi: "Biz Arda'yı çoktan sattık diye." Mevzuu o değil. Emre Çolak'a, Berkin'e de böyle mi yapacağız?

Hasan Şaş kafasına laptop yiyerek gitti kulüpten. İnanılmaz bir taraftar profili var şu anda. Hagi'ye hırsız, Hasan'a küfür, Fatih Terim'e kıro yakıştırmaları, ingilizcesiyle dalga geçmeler vs. Hayır kimin değeri bunlar? Kim kaybediyor?

Arda böyle bir sonu beklemek istemediği için ona kaçtı diyemem.

gittiyse soylesin ona gore davranalim burda saatlerce konusmayalim

maasini hala aliyor dikkatini cekerim

Videoyu izle. Tepki aldığı bir maç sonrası bu. Bak konuşmasına? Hala taraftarına sahip çıkmaya çalışıyor. Şimdi böyle mi? Adamın kız arkadaşına laf et, sinemasına, arabasına, ceketine, sakatlına, performansına laf et. Hava alanında küfret, statta tezahurat yap(!)(Diyarbakır maçında 3-5 çapulcu yoktu kendimizi kandırmayalım;)) Sahip çıkanı zaten yok. Taş olsa çatlardı. Bari yönetimin sahip çıksın o zaten efsane, öyle bir ihtimal dahi yok.

Bak ne kadar değişti çok kısa sürede. Soğudu adam. Ben bile soğudum. Herkes taraftara sallamadı mı? Ultraaslan niye kasıyor şimdi? Anladılar ama iş işten geçti. Maalesef ultraslan da 3-5 çapulcu değil.

Bunu forumda da ölçeriz. Ara'yı savunanlar bellidir. Ben, Tamer Onur gene olarak. Gerisi uzun liste ama değişir genellikle. 4-5 kişiye tek cevap veririm. Taraftar eskisi gibi görmüyor Arda'yı o ya da bu sebeple. Bak yazın ne kadar beğenilmiş. Sevmiyor. Arda da bunu kaldıramıyor. Reyhan yazdı bugün gitse orada da eleştirilecek elbette ama elin adamından duyduğun seni o kadar etkilemez. Odadan çıkınca "Ehh, salla" dersin. Ama baban, amcan bağırdı mı, küfretti mi o sana fena koyar. Arda için de Galatasaray öyle birşeydi. O kadar etkilenmesinin sebebi de budur.

Kusura bakma Ahmet ama dediğinin hiçbiri gerçekçi değil. Ceketine, arabasına, sinemasına falan laf etmek abartılacak şeyler değil. Arda ağlaya zırlaya başımıza olay yaptı bunları. 22 sene Galatasaray forması giymiş adamı sezon ortasında kadrodışı bırakan kulübüz. Çıkıp soğudum demedi. Sen şartlanmışsın Arda 'yı korumaya. Adam ne yapsa hoş karşılarsan böyle şımarır, kaçıp kendini kurtarmaya bakar. İnşallah bir daha da Galatasaray forması giymez. Nefret ettim Arda 'dan da , yapmacık hareketlerinden de.

Kusura bakma Ahmet ama dediğinin hiçbiri gerçekçi değil. Ceketine, arabasına, sinemasına falan laf etmek abartılacak şeyler değil. Arda ağlaya zırlaya başımıza olay yaptı bunlara. 22 sene Galatasaray forması giymiş adamı sezon ortasında kadrodışı bırakan kulübüz. Çıkıp soğudum demedi. Sen şartlanmışsın Arda 'yı korumaya. Adam ne yapsa hoş karşılarsan böyle şımarır, kaçıp kendini kurtarmaya bakar. İnşallah bir daha da Galatasaray forması giymez. Nefret ettim Arda 'dan da , yapmacık hareketlerinden de.

Sen de nefret ettiğin için olayları doğru yorumlaman mümkün değil. Doğru bile yapsa batar sana. Kendin söylemişsin.

Başka birşey yazmayacağım ama keşke Arda'nın şu tarz lafları hak edecek gerçek bir skandalı olsaydı. Keşke. İçim acımazdı.

Sen de nefret ettiğin için olayları doğru yorumlaman mümkün değil. Doğru bile yapsa batar sana. Kendin söylemişsin.

Başka birşey yazmayacağım ama keşke Arda'nın şu tarz lafları hak edecek gerçek bir skandalı olsaydı. Keşke. İçim acımazdı.

takimin kaptaninin takimin kotu gidisi hakkinda kac kez konustugunu duydun

kavc kere taraftara mesaj verdi bilmemne yapti

adam sakatken bir lafini duymadik

ama dallama turk dizisi starlariyla maclara gelmeler takimi birakip kendi otobusuyle kamyonuyla gitmeler

boyle kolay degil bu isler ben buyudum kendi kendime bakarim diyorsan bunlarida duzelteceksin

kaptanlik koldaki bant degil

Millet sübyancısına bile sahip çıkıyor. Geçtim kelepçelileri. Bizim millet de maçı kimle izlediğine bakıyor.

Kaybeden kim oluyor? Hadi iyi geceler.

hic bir olaya baskaldirma takim dagilirken hic bir caba gosterme

oyle ya alt tarafi bir sol aciksin

iyilesince oynarsin

Üst Alt