Veda Sezonunda Ali Sami Yen'e Son Davet ... - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Veda Sezonunda Ali Sami Yen'e Son Davet ...

Cevap: Veda Sezonunda Ali Sami Yen'e Son Davet ...

Persembe gunu mabede cikiyoruz cok ozledim yaa :) Stad yine full cekicektir...Bu sene zaten butun maclar full ceker dusuncesindeyim olmasida lazim zaten bu transferlerden ve son sene olmasindan dolayi...Bence her zaman dolu olmasi lazim ya neyse..

Persembe gununu iple cekiyorum...

Bu arada su resmi kombine rakamlari aciklanacak mi yoksa aciklanmayacak mi ?

Tobol maçına kadar boşu boşuna zahmet etmeyin kombine almak için.

Alanlara kart dağıtılıyor ancak kısa bir süredir yeni kombine alımı durdurulmuş.

Nedeni ise Tobol maçı için biletlerin basılması.

Tobol maçından sonra tekrar alımlar başlayacaktır.

Nereden biliyorsun diye de soracak olursanız, kombine kartı almaya gittiğimde öğrendim.

arkadaşlar ben iki hafta kadar hollandaya gidecem acaba kombine satışları devam edermi telefon açıyorum ulaşamıyorum son tarih ne zaman kombine satışları için

Veda sözcüğü içimi burktu..ah şu sınav olayları olmasa ne güzel olurdu bu davete karşılık verebilmek..

Resmi sitede kombine sahiplerine dergi aboneliği hediye edileceği yazıyordu.Ancak bir hareket yok.Acaba tribüne göre fark mı ediyor ?

Kombine Kartınızla birlikte:

* Galatasaraylıların sesi Galatasaray Dergisi'ne 1 yıllık ücretsiz abone olun.

Yıldız bereketi!

Galatasarayımızda kombine satışlarında rekor kırıldı.

Bu sezon kadrosuna önemli yıldızları katan Galatasarayımızda kombine satışlarında rekor kırıldı. Takımın başına dünyaca ünlü teknik adam Frank Rijkaard'ı getiren Sarı-Kırmızılı yönetim, Elano, Keita, Leo Franco, Gökhan Zan ve Mustafa Sarp gibi önemli isimlerle zenginleşti. Geçtiğimiz sezonlarda kombine satışlarına fazla ilgi göstermeyen taraftarlar, son transferlerle birlikte kombine kartlara adeta hücum etti. Bugüne kadar en fazla 6-7 bin civarında kombine kart satışı yapabilen Sarı-Kırmızılı yönetim, kendi rekorunu kırarak 10 bin rakamına ulaştı. Kombine satışların çok iyi gittiğini belirten G.Saray Kulübü Stat AŞ Genel Müdürü Ebru Köksal, "Bu sayının daha da artmasını bekliyoruz." dedi.

Kaynak: Zaman

:2_thumbs_up_-_anima

Veda sezonu olucağını hiç sanmıyorum ama her ihtimale karşı bu sezon en az 7-8 maça gidip Samiyen'de anılarımı tazeleyeceğim....

Veda veda diye aylardır reklamı yapılıyor stad birde bitmezse seneyede samiyene kalırsak elegüne acayip rezil olucaz inşallah bir sorun çıkmaz.

FB 30000 üzerinde satarken bizim 10000'lere ilk defa ulasmamız biraz düsündürücü sonra herkez collocini gelsin eboue gelsin diye konusuyor . Bize o fenerin aldıgı iki brezilyalı gelse demek 1000 tane kombine satamıcaz demek .

Üst Alt