Veda Sezonunda Ali Sami Yen'e Son Davet ... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Veda Sezonunda Ali Sami Yen'e Son Davet ...

Cevap: Veda Sezonunda Ali Sami Yen'e Son Davet ...

Toplam kaç kombine satılmış, bir bilgisi olan varmı?

Sami Yen’in yüzü suyu hürmetine!

Futbol takımı hayal kırıklığı yaratmaya devam ederken, taraftarlar yaşanan zaferlerin hatırına kombinelerin yüzde 60´ını tüketti.

Sarı-Kırmızılı taraftarlar, ligde alınan kötü sonuçlara karşın gelecek sezonun kombinelerine büyük ilgi gösteriyor. Son sezonunu geçirerek tarihin tozlu sayfalarındaki yerini almaya hazırlanan, rakipler için adeta bir ‘cehennem’ olan Ali Sami Yen Stadı’nda yaşanan nice zaferlerin yüzü suyu hürmetine, satışa çıkartılan kombinelerin yüzde 60’lık bölümünün şimdiden tükendiği belirtildi. Galatasaray Kulübü’nün kasasına, 15 Nisan’da ‘Ali Sami Yen’e Veda Sezonu’ sloganıyla satışa sunulan kombinelerden şu ana kadar 7,5 milyon TL girdiği ifade edildi.

Futbol mabedi’ne saygıYönetim, başarısız bir sezon yaşanmasına karşın taraftarların gösterdiği bu ilgiden çok memnun. Ve buna bir teşekkür olarak, gelecek sezon başarılı olmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınılmayacağının mesajını veriyor.

Kaynak: Fanatik,Raşit ALTUN

Birkaç gün önce böyle bir haber vardı...

Turkiyeyi ozlememem tek sebep Galatasaray aski maca gitme sevdasi.Babam sagolsun 9 sene ustuste kombinemi alirdi gotururdu maclara yurtdisinda boyle bir sansimiz olmuyor maalesef ama bende 2 senedir Spartak Moskovanin kombine karti var ayiptir solemesi kapali diye tabir ettigimiz yeri 900 dolara satiyorlar keske orada olabilsemde eskisi gibi alsam kombinelerden gitsem maca му durumu olan herkes almali bence karaborsayla ugrasma derdi yokбьфсф bilet bulabilirmiyim derdi yok.

bülent hoca kalırsa kombine satışlarıında inanılmaz bir düşüş olur bence

Bugün okuldan 16.00'da çıktım Stada 17.05'te vardım kapatmışlar dükkanı bütün hayallerim yıkıldı :) Yarın bir daha gidecem bakalım yetişebilecek miyim?

Ah olsaydım İstanbul'da :(

Ankara'yı kazandığım güne lanet olsun tüm paramı kırpıp Kapalıdan alırdım :(

çok üzülüyorum yaa ayrılmak konusunda

ama yeni stad da iyi olsun ASS çok arycaz:(

Üst Alt