Veda vakti | Caner Akdemirci | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Veda vakti | Caner Akdemirci

Merhaba arkadaşlar, 2007 yılından beri hemen hemen her gün girdiğim, takip ettiğim ve uzun bir süredir de yöneticiliğini yaptığım bu forumdan askerlik vesilesi sebebi ile bir süre uzak kalacağım, bu süre zarfı içinde kendinize iyi bakın, döndüğümde buraları aynı olarak görmek istiyorum hee :)

22'sinde yola çıkacağım, önce İstanbul'a uğramam gerekiyor sonra 24'ünde Çanakkale 116. Jandarma Er Eğitim Alayına teslim olmam gerekiyor. İzinlerde görüşürüz artık :)

Cevap: Veda vakti | Caner Akdemirci

Yakalayın Caner'i havaya atıp tutuyoruz.

Kolay gelsin, hayırlı tezkereler :tiphat: Görüşmek üzere.

Hayırlısıyla git gel inşallah.. Seni tekrar aramızda görmek dileğiyle. Allaha emanet ol.

Öncelikle Hayırlı teskereler diliyorum.

Ben Çanakkale'liyim ve 116. Jandarma Alayına yaklaşık 50m. mesafede oturuyorum. Hergün işe giderken önünden geçerim...

Sormak istediğin şeyler olursa özelden veya buradan her zaman yardımcı olmaya hazırım.

Herşey gönlünce olsun kardeşim... Tekrar Hayırlı teskereler...

Merhaba arkadaşlar, 2007 yılından beri hemen hemen her gün girdiğim, takip ettiğim ve uzun bir süredir de yöneticiliğini yaptığım bu forumdan askerlik vesilesi sebebi ile bir süre uzak kalacağım, bu süre zarfı içinde kendinize iyi bakın, döndüğümde buraları aynı olarak görmek istiyorum hee :)

22'sinde yola çıkacağım, önce İstanbul'a uğramam gerekiyor sonra 24'ünde Çanakkale 116. Jandarma Er Eğitim Alayına teslim olmam gerekiyor. İzinlerde görüşürüz artık :)

Üst Alt