Vedat Muriç: "İyi ki Fenerbahçe'deyim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vedat Muriç: "İyi ki Fenerbahçe'deyim"

Vedat Muriç, transfer sürecinde yaptığı 'Galatasaray'ı istiyorum' ifadelerinden sonra komik açıklamalar yaptı.

Vedat Muriç: "Gururluyum, onurluyum. Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum, maçlarını izlediğim bu çubuklu formaya kavuştuğum için, bu takımın bir parçası olduğum için kendimle gurur duyuyorum. Kelimelerle ifade edemem bunları. İyi ki Fenerbahçe'deyim. FB TV’ye verdiğim röportajda, 'Fenerbahçe istedi, oldu.' dedim. Şu an da öyle söylüyorum, Fenerbahçe istedi, oldu." ifadelerini kullandı.

Trtspor

Vay gavat vay. Suna bir de hepimiz helal olsun dedik durus sergiledi diye.

Senin sergiledigin durusu silksinler.
bunlar zannedersem senaryo cevirdi. twitterde yazdigi yazi filan. emre akbabada yali cocugu agladi kahrindan. boyle ucuz senaryo cevirdiler

hasan denen topsiz baskan nededi. fener galatasaraydan daha fazla veriyor dedi.

3.5 mus. herseyleri fasa fiso bunlarin

bunlar zannedersem senaryo cevirdi. twitterde yazdigi yazi filan. emre akbabada yali cocugu agladi kahrindan. boyle ucuz senaryo cevirdiler

hasan denen topsiz baskan nededi. fener galatasaraydan daha fazla veriyor dedi.

3.5 mus. herseyleri fasa fiso bunlarin

Evet hakli olabilirsiniz. Fener bu sonucta her pislik ve her eziklik beklenir bunlardan.

Duruşdan ziyade bence o açıklama bilerek yaptırıldı

Bizim yöneticiler sazan.avi oldu sadece,ben o açıklamayı yaptığında timsah olabiliriz diye şüphelenmiştim valla

Komplo teorilerine gerek yok adam yaranmaya çalışıyor işte hala böyle açıklamalara sazan gibi atlayıp prim veren taraftar düşünsün..

Üst Alt