Vedat Muriqi Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vedat Muriqi Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
geçen yıl için doğru bu yılı henüz bilmiyoruz ama inş bu senede öyle olmaz yoksa gomisde yalan olur bu düzende
Bu sene de oyle olacak gibi cunku suanki kadromuz/kanat oyuncularimiz da bir farklilik yok. Ayrica ondan bagimsiz, bu oyuncu cok yetersiz buyuk takimlar icin. Rotasyon oyuncusu olarak da farkli bir adam almamiz lazim.

hırslı sahada boğuşan kendi savunmasına ortasahasına yardım edip rahatlatan da bir oyuncu. gomisle çift santraforda oynayabilir 60 lı dk lardan sonra.

gençlerbirliğinde oynayama nedeni gb nin kenar bekleri ve kanatlarının hiçbirinin orta kesmemesi daha çok göbekten oynayan bir takımdı gb ve hiçbir zaman rakiplerinin sahasına yığmıyordu oyunu dünyanın en temposuz takımlarından biridir gb. vedada hiç uygun bir takım değil. giresunda o golleri atarken giresun sağlı sollu besliyordu onu.

Biz dde çok kanatları kullanmıyoruz ama

Bu sene de oyle olacak cunku suanki kadromuz/kanast oyuncularimiz da bir farklilik yok. Ayrica ondan bagimsiz, bu oyuncu cok yetersiz buyuk takimlar icin. Rotasyon oyuncusu olarak dah farkli bir adam almamiz lazim.

reys mağlesef pek bir dğeişim yok kanatlarımızda mariano geliyormuş bakalım ne olacak yasin ve gary oynarsa kanatta ortayla besleyemeyiz forveti yani bunlar hep içeriden girmeye çalışan adamlar.

vedad muriç yerli statüsünde agha önemli bir detay bu. burak yılmazı mı alalım bunumu söylemek istedin?

reys mağlesef pek bir dğeişim yok kanatlarımızda mariano geliyormuş bakalım ne olacak yasin ve gary oynarsa kanatta ortayla besleyemeyiz forveti yani bunlar hep içeriden girmeye çalışan adamlar.

vedad muriç yerli statüsünde agha önemli bir detay bu. burak yılmazı mı alalım bunumu söylemek istedin?
Kisa boylu pire gibi sag sola dalan bir oyuncu bekliyorum sahsen.

Giresunda kendisini çok kez canlı izleme şansım oldu her zaman isteyen deneyen bir golcü kendileri öyle bir patlama yapabilir ki bizde hepimizin ağzı açık kalır ben kendisine inanıyorum eğer transfer gerçekleşirse kesinlikte katkı verecek bir oyuncu Erenden daha fazla hem de

Giresunda kendisini çok kez canlı izleme şansım oldu her zaman isteyen deneyen bir golcü kendileri öyle bir patlama yapabilir ki bizde hepimizin ağzı açık kalır ben kendisine inanıyorum eğer transfer gerçekleşirse kesinlikte katkı verecek bir oyuncu Erenden daha fazla hem de

ciddi hasan kabze potansiyeli var muriçte 5-6 gole katkı yapsa ligde yeter 3.santrafor olacak

33 maçta 3 gol atmış :d Pek bi şey beklememek lazım ama 3. forvet için gidip 3m avro yıllık veremeyiz gelsin bakalım

33 maç boyunca belki gol atar diye oynatmışlar 3 tane atabilmiş. bizim paf takımının forvetleri bile daha iyidir bundan.

3. Forveti yabancı kontenjan dolduracak bir adam ile doldurmak saçma, hele ki bu adam Muriqi ise.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt