Vedat Muriqi Galatasaray'da İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vedat Muriqi Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CxUVwtAXAAAT5cl.jpg

Giresunspor’da attığı enfes gollerle akıllarda kalan Vedat Muriqi, Galatasaray’la anlaştı. Giresunspor’dan, Gençlerbirliğine transfer olan eski oyuncumuz Galatasaray’la 1 yıllık kiralık olarak forma giyecek. Vedat Muriqi’e yeni takımı Galatasaray’da üstün başarılar diliyoruz.

cotanaklar.net

Bunu alacağımıza Muhammet Demiri alalım yahu daha mantıklı,çok muhtaç olduğumuzu düşünmüyorum 3.forvete de alınıyorsa o alınsın.

Gereksiz ve yanlis bir transfer olur. Butun yedek forvetler 1'90 uzeri, daha hareketli ve degisik meziyetleri olan bir forvet sart. (ve daha kaliteli tabi)

Son düzenleme:
vedad klas ve gelişime açık bir adam bakmayın gençlerbirliği performansına takımın oyun stiliyle alakalı bir durum, giresunlu olarak sayısız maçını izledim.

2 maçını izlemiştim sadece bu adamın. Fena bi izlenim bırakmamıştı. Bence iyi bir kumaşı var. 3. Forvet olarak iş yapabilir.

Vedad Muriç Giresun da kafa ayak herşekilde spekteküler goller attı golü koklayabilen bir adam nerde duracağını biliyor..

2 handikapı var birincisi çok ağırdır 2.cisi biraz kazmadır pas oyununa hakim değil adam geçemez top süremez v.s ama top saklayabilir boğa gibi güçlüdür son 15-20 dk girdiği maçlarda acayib fayda sağlar

3.santrafor olarak geliyor ona göre baksın herkes bu transfere bu şekilde bakıp değerlendirmek daha doğru.

gençlerbirliğinde oynayama nedeni gb nin kenar bekleri ve kanatlarının hiçbirinin orta kesmemesi daha çok göbekten oynayan bir takımdı gb ve hiçbir zaman rakiplerinin sahasına yığmıyordu oyunu dünyanın en temposuz takımlarından biridir gb. vedada hiç uygun bir takım değil. giresunda o golleri atarken giresun sağlı sollu besliyordu onu.

gençlerbirliğinde oynayama nedeni gb nin kenar bekleri ve kanatlarının hiçbirinin orta kesmemesi daha çok göbekten oynayan bir takımdı gb ve hiçbir zaman rakiplerinin sahasına yığmıyordu oyunu dünyanın en temposuz takımlarından biridir gb. vedada hiç uygun bir takım değil. giresunda o golleri atarken giresun sağlı sollu besliyordu onu.
Hmm, ama ayni tarz oyun bizim icin de gecerli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt