Vedat Muriqi Lazio'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1596616603688.png

9.9.2020
Fenerbahçe, Vedat Muriç’in Lazio'ya transferi için görüşmelere başlandığını açıkladı.

15.09.2020
Fenerbahçe'nin Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklama:

Sağlık kontrollerinin tamamlanması ile p rofesyonel futbolcumuz Vedat Muriqi'in İtalyan Kulübü S.S. Lazio'ya, oyuncunun tarafımızla olan sözleşmesinin 17.500.000 Avro net bedelle feshi karşılığında transferi konusunda taraflarca anlaşma sağlanmıştır.

Transfer bedeline ilaveten, S.S. Lazio kulübünün sportif sonuçlarına bağlı olarak S.S. Lazio, Kulübümüze aşamalı olarak azami net 2.500.000 Avro bonus bedeli ödeyecektir.

Ayrıca, S.S. Lazio tarafından Futbolcunun ileride diğer bir kulübe transferi halinde S.S. Lazio tarafından elde edilecek transfer bedeline bağlı olarak Kulübümüze %5 bonus bedeli ödeyecektir.

Ulen hemen baslamislar ha, dun burada yaziliyordu artik her gun medya'da Vedat'a su kadar teklif geldi haberleri goruruz diye :asd:

Onu bilmiyorum kap açıklamalarını görmedim de kâr üzerinden mi yoksa satış üzerinden mi onu bilmek lazım. Eğer kârsa vedata ne kadar harcadılar o var

Vedat Muric ile ilgili sonraki satışından yüzde 15 pay koyduk. Fenerbahçe'den aldığımız sporcuları biliyorsunuz. Onun dışında bir periyot çerçevesinde ödemesini yaptık. Sanıyorum üç veya dört ay içerisinde bedeli ödenecek. Bir de sponsorluk sözü verdiler. Bu sponsorluğu satışın içinde mi yoksa dışında mı düşünüyoruz bilmiyorum ama bir söz aldık Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan. 500 bin avro çerçevesinde bir sponsorluk. Bu da centilmenlik anlaşmasıdır

Hasan martal

Vedat Muric ile ilgili sonraki satışından yüzde 15 pay koyduk. Fenerbahçe'den aldığımız sporcuları biliyorsunuz. Onun dışında bir periyot çerçevesinde ödemesini yaptık. Sanıyorum üç veya dört ay içerisinde bedeli ödenecek. Bir de sponsorluk sözü verdiler. Bu sponsorluğu satışın içinde mi yoksa dışında mı düşünüyoruz bilmiyorum ama bir söz aldık Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan. 500 bin avro çerçevesinde bir sponsorluk. Bu da centilmenlik anlaşmasıdır

Hasan martal
Donuna kadar almışlar bence. Rizeliler paraya tapar(genellemiyorum olmayanlar da vardır illaki). Para için her türlü üç kağıtçılıpı yaparlar o yüzden ucuza bırakmamışlardır

Hasan martal
Satıştan %15 pay. 20'ye satsalar 3'ü rizeye gider. 5.5 milyonu da limite işlerler yine batarlar

Vedat Muriqi 18 Mio a Lazioya.

Adamlarda Immobile onun Yedek oyuncusu Caicedo.
Yani Lazio Rom Yedek bir Forvet icin 18 Mio € vermez!

Son 5 Yilda en fazla M.Savic e vermisler oda 18 Mio sorna Correra 15 Mio €

Rüya görmesinler 8 Mio €‘dur o !

Ligde birsey yapamadilar, Avrupa yok sadece Türk Ligi.
Yok 180 Mio € ....

He kesin oyledir,yalniz bu haber tff limiti aciklamadan once dolasiyodu etrafta sanirim,daha once gordum ben bu haberi galiba.eski haber olabilir bu

Üst Alt