Vedat Muriqi Lazio'da - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ederinden fazlaya gitmiş, şike mike adamlara helal olsun vedat gibi anadolu topçusunu güzel kitlemişler işte. Yapabiliyorsan sende yap. Elinde süper ligin gol kralı olmuş 30 gol atmış adam var satabildin mi? Şikeciler geçen sene anamızın liginde 15 gol atmış adamı Lazio'ya öyle yada böyle 20m euroya satma becerisi göstermişler, tebrik etmek lazım Ali Koç'u.

Ulan Ali, ninenin naaşının kalkacağı günde de mi para aşırma derdindesin hayırsız Ali. Her neyse Fener'in son kara para aklama operasyonu olmasını umuyorum, öyle zannediyorum ki bu şaibeli ülkede olmasa da Avrupa nezdinde en kısa süre içinde yeni bir şemsiye mabadlarında patlayacaktır.

Insallah Forvet alamazlar!

Frey gibi bir Kazma oynar bize karsi.
Caner ofansiv anlamda iyi ama Defans cok kötü.

Cok iyi olabilir bu bizim icin.
Bakalim Serdar Aziz kac Foul yapip kart görmeyecek.

Bekleyelim tabi.

Elifi hala bekliyorum mesela!

Vedati da bekleriz italyan stoperlerin arasinda!

Ya bu Vedatta , elif te cok yanilmisim. Her mac 3 er gol atiyor cocuklar masallah! :)

Eeee bosuna 40 milyon bonservis odemediler !! :)

italyan stoperlerin vedat kazmasini 18+ lik sahnelerle oksayacagini ben gordum lazio yetkilileri gormedi oyle mi ??

Ulan ali kac para akitti acaba lazioya bu kazma icin?

Son düzenleme:
ingiltere-kosova macinda costu diye gidip buna bir sürü para verdiler
bunun gibi forveti her yerde bulurlar
caner yokken vedatla oynadilar caner varken valencia-samatta-cisse üclüsüyle oynuyorlar

Vedat bizim lig için bile vasat bir bitirici.İyi yönleri var ama italyada savunmacılar ezerler adamı.Az kafası çalıssaydı daha yumuşak bir lige giderdi.Fener bu işi iyi yapıyor.Ama elmas ve vedat başarısız olursa daha fenerden topçu almazlar.

Üst Alt