Vedat Muriqi Lazio'da - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lazio, koronavirüs test sonuçlarıyla oynadığı gerekçesiyle mahkemeye sevk edildi.

Lazio ayrıca asemptomatik bir oyuncuyu da 10 günlük zorunlu karantinaya almamakla da suçlanıyor.

Lazio'nun bir alt lige düşürülme tehlikesi de var.

Konuyu tarayıp o paraları hakeder diyenleri tespit edelim. @Murat Saylak
Bonuslarla 20 milyon bence normal rakam. Çok abartılacak durum yok.
Biz Diagne’ye 15 verdik. Vedat yeni 26 yaşına girdi. Kaliteli bir oyuncu. Orada iyi işler yapmasını bekliyorum. Fiyasko transfer olmaz.
Galatasaray için de iyi oldu. Adamlar kaliteli bir forvetten oldular. Leş transferler yapıyorlar.

Sorun ne?

Dünya ellerinin altında, neden Diagne’ye mecburduk diyorsun? Çok iyi Scout ekibimiz yok mu? yönetim ve Fatih Hoca öyle diyor. Yüzlerce forvetten başka birini alsaydık. Mecburduk lafına katılmıyorum. Genç, süratli ve güçlü ama çok iyi bitiriciliği olmayan bir forveti işin scout’luk yapmaksa ucuza bulmak zor olmamalı. Öyle bir oyuncuya daha çok ihtiyacımız vardı.

Ayrıca bence Vedat immobile ile yan yana oynar. Üçüncü forvet olarak düşündüklerini sanmıyorum. Vedat gayet iyi futbolcu. Geçen yıl Fener’de bir çok macını izledim. Leş Fener takımı adamı besleyemedi. Bizim oynadığı süreçte Falcao’yu iyi şekilde besleyemememiz gibi. O takımda bence iyi de gol atttı. Milli takımdaki maçlarını izlemedim. Aslında Lazio Vedat’a oradaki gollerinden ötürü bu parayı vermiştir. Türkiye Ligi için değil. Orada 6 maçta 4 gol atmış görünüyor.

İngiltere’ye gitse başarısız olur derdim ama İtalya’da Vedat bence başarılı olur. Sezon yakında başlayacak izleyip görelim diyorum. Ben düşüncemin doğruluğuna eminim, Sen de öyle görünüyorsun. Bekleyip görelim.

Vedat iyi adam.Ama elmas bildiğin vasat topçu.Yaşı dısında bir artısı yoktu.O kötu fenerde bile as oyuncu değildi.

fazla yok

Üst Alt