GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Falcao'ya top gelmiyor diye savunan kesim Muriç'e bokmasın atmasın,özellikle dünkü maç özelinde

Herife top getiremediler.Getiremedikleri halde kanatlara iyi açtı oyunu.Topla hızlı giden adamları olsaydı bir çoğu pozisyon olurdu

İlk yarı atılmalıydı orası ayrı

Ayrıca biraz özgüven problemi yaşıyor gibi 1-2 tane şut pozisyonu olmasına rağmen pas tercihi yaptı.Fener'de bu sene oyuna etki eden 2-3 adamdan biri özgüven kaybı yaşaması bizim adımıza sevindirici

Ben mevcut durumda fenerden 3 oyuncuyu kadromuzda isterim. Ha hepsi guzel yedek olur o ayri mevcut dizilisimizde: Kruse, Muric ve Altay.

Belki Kruse zorlar ilk 11'i ciktigimiz formasyona bagli

Hocamız istediğinde anadolu topçusu deniyordu

Hocamızın işine karışmayın istediğiniz Falcao maça çıkmıyor!!

Hocan Gomis'i yollatmasa forvet sorunumuz yoktu simdi

İstersen geçmiş mesajlarımı kontrol et ben Gomis'ten memnundum

Karakterinden dolayı gitmesini istedim ve bence o dönem için verilen karar doğruydu yine öyle bir şey yaşansa yine gitmesini isterim

Sadece Gomis'e değil diğer oyunculara da paraları ödenmedi ama ne hikmetse bir Gomis haberlerini duyduk,antremana çıkmadı sonra hiç bir sebep ortada yokken maaş artırımı talep etti,kupayı hediye etti vs

O sene zaten imza parasıyla birlikte yanlış hatırlamıyorsam 5 milyon avro kazandı.Bir oyuncu sözleşmeye imza atarken nasıl kulüpten şartları yerine getirmesini bekliyorsa kulüpte aynı şeyi bekler

Gomis efendi para göz bir topçu olduğu için maaşının artmasını istedi ayrıca bu ilk vukuatı değil.Paragöz bir topçu olmasaydı en başında teklifler masadayken kaptanlığını yaptığı Marsilya'yı seçerdi bizi değil..

Kupamızı gasp eden hain,para göz bir herifi savunuyorsun yani ?

Herifin geçmişine bakarsak Marsilya'da kaptandı neden peki yine orada sorun çıkartarak bize geldi ? Orada da mı Terim vardı hayırdır ? :D

kendisini geçen seneden beri beğeniyorum. Kendisinin tek sorunu aşırı abartılması. 60-70-80-90M'ler havada uçuyor.

Bizim ligden öyle bir paraya kimse gitmez, en azından şu anda. Maksimum gideceği para 20M'dir. Şu anda ise 12-13M. Avrupa'da başarı yakalarsa 20-25'e çıkabilir.

Gomis hain olsun OK peki yerine niye Cagne geldi o zaman?Cagne'den daha haini gelmemistir bizim takima.

Su kelimeyi bir daha yazarsan

Pato,Alan'dan birini alamayınca yine son dakika forvetsiz kalmamak için alınmış olamaz mı ?

Hatalı transfer orası ayrı.Ayrıca oyun yapımıza pivot santrafor tipi uygun değildi ona rağmen Mitrouglu'da alındı o da hatalı

Bunların hatalı olması Gomis'in gönderilmesinin doğru olduğunu değiştirmiyor.S.Aziz ve Tolga'da Fener'de iyi oynuyor şimdi ama bence gönderilmeleri yine doğruydu

Gomis ve Galatasaray'ın defteri kapanmıştı kalsa yarar sağlamazdı

Pato,Alan'dan birini alamayınca yine son dakika forvetsiz kalmamak için alınmış olamaz mı ?

Hatalı transfer orası ayrı.Ayrıca oyun yapımıza pivot santrafor tipi uygun değildi ona rağmen Mitrouglu'da alındı o da hatalı

Bunların hatalı olması Gomis'in gönderilmesinin doğru olduğunu değiştirmiyor.S.Aziz ve Tolga'da Fener'de iyi oynuyor şimdi ama bence gönderilmeleri yine doğruydu

Gomis ve Galatasaray'ın defteri kapanmıştı kalsa yarar sağlamazdı

1 haftada kimsenin alinamayacagini ongorup Gomis'i satmamayi tercih edebilirdi.

Ayrica Markao'nun su halini gorunce Serdar kalsaymis demeye basladim.Herif Ahmed'den bile kotu oynamayi basariyor bu sezon.

Ayrica Muric'i Rize vermedi.Yoksa hocanin bizim fikirlerimizi onemsedigi yok rahat ol.Rize verse alirdik.

1 haftada kimsenin alinamayacagini ongorup Gomis'i satmamayi tercih edebilirdi.

Ayrica Markao'nun su halini gorunce Serdar kalsaymis demeye basladim.Herif Ahmed'den bile kotu oynamayi basariyor bu sezon.

Ayrica Muric'i Rize vermedi.Yoksa hocanin bizim fikirlerimizi onemsedigi yok rahat ol.Rize verse alirdik.

Geçen sezon'da Serdar İbiza yollarındayken millet hocayı övüyordu :D

Marcao'nun saldığı sezon başından belliydi o göbekli pozdan sonra pek ümidim kalmamıştı

Pato alan olmayınca 13 milyon euro verip forvetsiz kalmamak için aldık aynen. Ne anlatiyonuz kardeşim siz. Ben burada götümü yırttım enzo crivelli alınmalı diye bir zahmet bünyesinde çalıştırdığı adamlarda gotunu yırtıp bir zahmet Fransa ligine göz gezdirselermis.
Rakip olarak gördüğü adamı isteme huyundan vazgeçip dünyada hangi oyuncular var analiz ettirsin bir zahmet.

##Hemen bir portekizli hoca##

Üst Alt