GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Golcü olmadığı halde golcü muamelesi yapılan klasik yardımcı forvet rolünü oynayan şişirilmiş forvet olur kendileri

Yeni sezona kalede kovatay forvette muric ile girdikleri an geçmiş olsun

Alakası yok bence Vedat bzim elmanderin 1 level altı bir oyuncu tek forvet oynatmak demek futbol cahilisin demek
Bu adamla anca çift forvet oynanır yanına 9 numara şart
Oyun tarzı golcü gibi değil zaten geri geliyor top alıyor dağıtıyor duvar oluyor
Yani işi bitirecek adam bu değil
Çift forvet oyuncusu olduğuna katılıyorum zaten Kruse forvet gibi oynuyordu ve bu adamlar ona alan açıyor hücumda boşluk sağlıyordu.

Deniz, Ferdi ve Ozan oynarken bu serbestliği bulamıyor olmasna alakası yok demek doğru değil öyle ya da böyle adam fiziken de iyiken 10 golün üstüne çıktı ki takım bozulmasa 20 golle bitirirdi, kötü rakam değil.

Muriç için fizik çok önemli, fiziksel olarak gerilediği an rezalet bir oyuncu oluyor.

Eren Derdiyok transferinin bire bir aynısı Eren gelmeden önce Kasımpaşa da şov yapıyordu geldiğinde de ilk 6 hafta Lewandowski rütbesine çıktı herkes şampiyon Galatasaray olur diyorken sonradan balonu sönmeye başladı sezonu rezil bir şekilde bitirmiştik aynı şekilde Fener de rezil şekilde bitirdi :D

Cagnenin herhangi bir stoperden daha golcu oldugunu dusunmuyorum.

Bana gore penaltilar olmasa Ahmet Caliktan farkli degil santrafor pozisyonu icin.

O kadar saglam kazik yedik o heriften.

Adam eksiltme yok, hiz yok, güc yok, teknik yok, beyin zaten yok!

Son düzenleme:
İkinci yarının en iyi santraforu.
Ben bu yorumu yaptığımda çoğu kişinin bu adamın varlığından bile haberi yoktu, askere gittim o ara Başak - Rize maçında şov yapınca herkesin haberi oldu. Şubatta falan forumdan üyelerimizin de olduğu arkadaş grubuna keşke Diagne yerine Vedat alınsaydı demiştim. Gerçi ilk devre hem Vedat çok kötüydü.

Neyse yaz dönemi Rize başkanı sayesinde alamadık ancak kimsenin haberi yokken dikkatimi çeken birisiydi ve 20 kağıt falan ütopik geliyor bu adam için hele de bu piyasada.

Bu transferin doğal bir sürecin getirisi olduğuna da kesinlikle inanmıyorum aynı Eljif transferindeki gibi. Zaman neler getirecek göreceğiz.

Ben bu yorumu yaptığımda çoğu kişinin bu adamın varlığından bile haberi yoktu, askere gittim o ara Başak - Rize maçında şov yapınca herkesin haberi oldu. Şubatta falan forumdan üyelerimizin de olduğu arkadaş grubuna keşke Diagne yerine Vedat alınsaydı demiştim. Gerçi ilk devre hem Vedat çok kötüydü.

Neyse yaz dönemi Rize başkanı sayesinde alamadık ancak kimsenin haberi yokken dikkatimi çeken birisiydi ve 20 kağıt falan ütopik geliyor bu adam için hele de bu piyasada.

Bu transferin doğal bir sürecin getirisi olduğuna da kesinlikle inanmıyorum aynı Eljif transferindeki gibi. Zaman neler getirecek göreceğiz.
işte 1 duayen

Üst Alt