GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adeta insanüstü bir performans gösteriyor. 1.94 boyunda olup da dripling kabiliyeti-pas oyunu katkısı bu denli yüksek çok nadir forvet oyuncusu gördüm. Takım için varını yoğunu ortaya koyması ayrıca takdire şayandır. Hava topu etkinliğinden bahsetmeye gerek bile yok; pozsiyon alma ve son vuruş kalitesi de gayet iyi. Bu sezon kendisini çok geliştirdi, bravo:tbr::hat:...

Tam bir 4-4-2 forveti, bunu da belirtmek lazım...

Son düzenleme:
kendisini ben Hakan Şükür'e benzetiyorum. Uzun boyu,pres gücü,güçlü fiziği ile modern zamanların Hakan Şükür'ü. Bana göre tek eksiği uzun boyuna rağmen yeterince kafa golü yok. Bu kadar güçlü ve uzun oyuncunun daha fazla kafa golü atması lazımdı.

Yabancı sınırı ayrı konu da Mitroglou-Vedat iyi bir 4-4-2 forvet iklisi olur diye düşünüyorum. Diagne konusu karışık, sezon sonuna kadarki performansına göre davranılır; bizde olmayacağına karar verilirse tam Araplara göre bir adam...

İlle alınsın demiyorum ama Hoca ister, maliyeti de makul olursa iyi bir transfer olur kanaatindeyim ki şu an FB-BJK-TS un durumu itibariyle pazarlığın kızışması ihtimali pek yok. ''Yabancı Anodolu çöpü'' tanımına da uygun düşmüyor; kıyaslanacaksa Visca ile kıyaslanmalı, gelişimini ülkemizde tamamladı ve bu sene Okan Hoca ile çok iyi bir seviyeye ulaştı...

Net bir santrfor değil. İstikrarlı, takım için oynayan, pas oyununa katılabilen, gezgin bir forvet oyuncusu. 4-4-2 için forvetlerden biri bu tipte oyuncu olmalı. Zamanında Elmander' in yaptığı türden katkı vermesi muhtemeldir yani. Eşdeğer kalitede olduğu iddiasında değilim ama Elmander 30 yaşında gelmişti, Vedat 25 ve üstelik yerli statüsünde. Beğenmeyenler benzer özellikte oyuncu önerisinde bulunsunlar ki eleştirileri anlam kazansın...

Hangi seviye?!. Oynanan futbol itibariyle şu an için Rizespor açık ara en önde gidiyor ve o takımın en faydalı oyuncusundan bahsediyoruz. Adamlar büyük bölümünü 10 kişi oynadıkları FB deplasmanında, skor berabere iken dahi baskın futbol oynayıp FB ye sahayı dar ettiler de hakemin haksız verdiği bir golle yenildiler...

Anlaşılan, bizim takımın iyi futbol oynadığını ve muazzam bir kadroya sahip olduğunu; daha beteri, sezon sonunda birçok 'Dünya yıldızı' transfer edebileceğimizi zannedenler var hala!...

Son düzenleme:
Yok reys bu yerli ben sormuştum kendisine. 2015 öncesi yapmış milli takım tercihini bu yüzden yerliymiş Derdiyok gibi. Arnavutluk'u seçtikten sonra da özel izinle Kosova'ya geçmiş. Zaten yanlış saymadım ise Vedad hariç 14 yabancı var şuan Rize'de.
Avatarini niye degistirdin ? hocamin tuhaf yuz ifadesini gormek beni mutlu etmekteydi.

Üst Alt