GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İyi guzel de Fener'in 7milyonu olmadigindan haberi var mi? 7 milyon edecek topculari bile yok hadi dilene dilene topladi onu da buna vermeleri akil isi olur tam.

Vedat Muriç'e dilenenler görüyorum. Diagne bu adamın oynadığının 10 mislini oynadı Kasımpaşa' da. Şimdi çoğunluk beğenmiyor Diagne'yi. Anadolu takımlarında gösterilen performanslar ölçü olmuyor maalesef. Vedat'ın Gençlerbirliğinde oynarken çok maçını izledim. Herhangi bir Anadolu takımı forvetinden fazlasını göremedim. Hatta eksi olarak ligimizdeki en yavaş futbolculardan biri olduğunu söyleyebilirim. Alanın elinde patlar.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

herif koca bi çöp aslında luyindama ve marcao yalnızdı bugün. nagatomo ciğeri söndükten sonra toplayamadı. mariano ise sanki bugün rakip takım oyuncusu gibiydi. buna rağmen o kadar etkili olamadı. beklerimiz çok çok kötüydü ve bu da rizenin tehlikeli atak üretmesine sebep oldu. bu maç çok dağınıktık ama bir sürü aksilikler geldi başımıza. diagne karşı karşıya ya da penaltıya olan pozisyonları atsa zaten 5lik olurlardı rahatça. bu maç aldatıcı olmamalı.

kanatta linnes olsaydı rize belki pozisyon bulamazdı. iki bekimizin formsuzluğu ve marianonun olağan üstü kötü oyunu stoperlerimizin dengesini çok bozdu. zaten mariano 2 golde de hatalı. sabri olsa net 2 golü de yemezdik o kadar diyorum yani.

müriç anca kayseriye falan sallar. ne yapıp edip bu herifi almamalıyız. bir şekilde fenerin almasını sağlamalıyız. gerekirse basına ilgimiz olduğu haberleri servis edilsin. fener öyle şeyi sever bize transfer çalımı atıp bu balonu alsın. net büyük takım topçusu değil. tsde bile oy ayamaz. rodellega buna 10 basar. rodelleganın bjkya attığı gol yeter.

gol sevincine gelince, basit şeyler bunlar. tabi elbetteki mamalandığı gerçeğini değiştirmez. çok net mamalanmışlar bugün döve döve maçı almak istediler ama karşılarında şampiyonlar ligi takımı var. rize denilen kırsal köy takımına 5 dk kala maç çevirdik. bizimle baş edebilecek çapta değiller. gol sevinişi antipatikti ama bu onların taraftarı için sempatik gelir her zaman öyledir. o dilini dürüp büküp poposuna sokmak bizimkilerin işiydi. futbolculuğu ise kendi takımı gibi olan diğer köy takımlarına karşı söker.

bugünkğ oyunu koyaya ankaragücüne, ilk yarıdaki malatyaya oynasak bize acı bi şekilde saplamışlardı. allahtan rizenin hücum gücü etkili değildi de bu dengesiz defansa rağmen kazandık. düşünün geri 4lü olması gereken yer sadece geri 2li idi. buna rağmen de 2. golleri akbaba sakatlığının hemen sonrası mental olarak çökmemizden sonra geldi

rizenin üst sıralarda olması insanları yanılttı. ama düşme potasıyla arasında 3-5 puan fark var ki biz onlara çakınca iyice aşağıya postaladık. seneye düşmelerini ve karabükle aynı kaderi paylaşmalarını umut ediyorum. böyle terörist camialar en dibi boylamalı

Üst Alt