GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçtiğimiz sezon hatrına verilebilecek maksimum parayı teklif etmişiz. Takım oyuncusu olması ve asist özelliğinin olması öne çıkan en olumlu yönleri. Açıkçası genel olarak bu transfer nötr bakmaktayım.

Ben geçen sene çok maçını izledim. İsminden dolayı beğenmeyenler var ama ben beğeniyorum. 10M elbette şu anda etmez ama 4-5'e biterse güzel hamle olur.

Diagne'de 1.93 boy ama top tutamıyor,takım arkadaşlarını besleyemiyor. Tek yaptığı gol atmak. Bunu da bizde yeterince yapamadı.

Vedat böyle değil. 8 tane asisti var. Hava toplarında aşırı etkili. Ligin en çok ikili mücadele ve hava topu kazanan ismi sanırım.

Ben geçen sene çok maçını izledim. İsminden dolayı beğenmeyenler var ama ben beğeniyorum. 10M elbette şu anda etmez ama 4-5'e biterse güzel hamle olur.

Diagne'de 1.93 boy ama top tutamıyor,takım arkadaşlarını besleyemiyor. Tek yaptığı gol atmak. Bunu da bizde yeterince yapamadı.

Vedat böyle değil. 8 tane asisti var. Hava toplarında aşırı etkili. Ligin en çok ikili mücadele ve hava topu kazanan ismi sanırım.

5m cok ya

3-3,5m iyidir

Rize sene sonu Kuveyke'yi satar EPL'ye felan sonra bu arkadaşı alır.Bizde 1-2 sene sonra 6-7 milyon avroya almaya çalışırız

giphy.gif

Bu adam elde patlayacak bir tip degil. Beklentiyi dogru belirlersek ve uygun ucretle dahil edebilirsek cok faydali olur ama olup bitip, ederinin iki katini verip adamdan da ucmasini kacmasini beklersek bu is yas. Bir Basaksehir maci oynadi ki siir gibiydi cok net oyuncu aslinda, belki bitiriciligi zayiftir ama mucadele gucu yuksek, teknigi iyi, hava toplarina hakim ideal bir topcu kendisi dedigim gibi normal ucretle gelecekse bence iyi ama aksi durumda pesinden kosulacak bir profil de degil.

Pek izelemedim ama yazilanlara bakilir ise forvet olmasina ragmen mücadele eden bir oyuncu imis ve bizim ileri ucta, takim savunmasi icin böyle bir oyuncuya ihtiyacimiz var. Maliyeti uygun olursa ve transfer bütcemiz de kaldirir ise, ki öncelik orta saha olmali, o zaman neden olmasin.

Bu adam elde patlayacak bir tip degil. Beklentiyi dogru belirlersek ve uygun ucretle dahil edebilirsek cok faydali olur ama olup bitip, ederinin iki katini verip adamdan da ucmasini kacmasini beklersek bu is yas. Bir Basaksehir maci oynadi ki siir gibiydi cok net oyuncu aslinda, belki bitiriciligi zayiftir ama mucadele gucu yuksek, teknigi iyi, hava toplarina hakim ideal bir topcu kendisi dedigim gibi normal ucretle gelecekse bence iyi ama aksi durumda pesinden kosulacak bir profil de degil.

Çok ağır olması dışında her şeyden biraz var ama fiziken iyi durumda olması lazım.

İlk yarıdaki maçlarda tam bir kazma izlenimi veriyordu, ikinci yarı ise Elmander'e dönüştü bir anda, bunda fiziki durumunun ciddi etkisi olduğunu düşünüyorum.

Üst Alt