GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
4m bonservis ayri rezalet
2.2m maas ayri rezalet
Yedek santraforun ilk bitirilen transfer olmasi ayri rezalet

Haber yalandir diye ummaktan baska bir sey gelmiyor elden

paraları cope attik diye gordugumuz Diagne transferi bile bize bu transfer sezonunda para kazandiracak gibi gorunuyor. Sev sevmeden ziyade adamin attigi kritik golleri de cabasi.

Muriqi ye bende fit degilim suan. Gözler kaliteli yabanci ariyor haliyle. Her taraftarin gönlünden gecen bu. Ama yaşı ve olasi katkilarini goz onunde bulundurarak (diagne kadar hantal degildir umarim) bence erkenden bileti kesmeyelim

Volkan kılıç kolpasinin gazina gelmeyin. Sener icin de 1.5 milyon euro yazıyorlardı. 700 bin euro alacak galiba. Gidip muriqiye 2.2 vermezler. Rahat olun

Vermişlerdir bu maaşı da bonservisi de. Geçen sezon donka 2 milyon euro verildikten sonra hiçbir rakama şaşırmam artık. Donk iyi oynamış kötü oynamış değil mesele piyasasından fazla parayı vermeyi kabul etmek.Donkun maaşında komisyon var dedim hatta komisyonu yiyenler terim ve ekibi dedim linçe uğradım forumda. Yine umrumda değil kimsenin tepkisi imparator mimparator ama parayı çok seviyor işte. Murigi için 1- 1.3 milyon euro dan fazla verilen her para komisyondur yiyenin boğazında kalsın.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Beni bırakın diye kulübüne yalvarıyorken böyle caydırıcı bir rakamı istememiştir bile Vedat...1.2 gibi garanti maaş, bol bonus; kazandırsın, kazansın...

Ya düşük maaş vermek gerekir. Baktık bizde cidden klas olduğunu ve büyük takım oyuncusu olduğunu ispatladı iyileştirme yaparsın 1-2 sezon sonrasında.

Vermişlerdir bu maaşı da bonservisi de. Geçen sezon donka 2 milyon euro verildikten sonra hiçbir rakama şaşırmam artık. Donk iyi oynamış kötü oynamış değil mesele piyasasından fazla parayı vermeyi kabul etmek.Donkun maaşında komisyon var dedim hatta komisyonu yiyenler terim ve ekibi dedim linçe uğradım forumda. Yine umrumda değil kimsenin tepkisi imparator mimparator ama parayı çok seviyor işte. Murigi için 1- 1.3 milyon euro dan fazla verilen her para komisyondur yiyenin boğazında kalsın.

Donk ve ödenen maaş konusunda çok haklısın. Geçen sezonun ikinci devresi ve yine bu senenin zaman zaman kilit isimlerinden biriydi ama o sözleşmenin verilmesi saçmalıktı lakin TFF'den aldığı tazminatı olduğu gibi çocuk esirgeme kurumuna bağışlayan ve söz konusu Galatasaray olunca maddi-manevi kılı kırk yaran Terim'e karşı bu ithamı kabul etmem mümkün değil.

Donk ve ödenen maaş konusunda çok haklısın. Geçen sezonun ikinci devresi ve yine bu senenin zaman zaman kilit isimlerinden biriydi ama o sözleşmenin verilmesi saçmalıktı lakin TFF'den aldığı tazminatı olduğu gibi çocuk esirgeme kurumuna bağışlayan ve söz konusu Galatasaray olunca maddi-manevi kılı kırk yaran Terim'e karşı bu ithamı kabul etmem mümkün değil.
Hocam sen kabul etme ben de edemiyorum kalben ama bir de yıllardır bildiğimiz gerçekler var terim herşeye karışır futbolcunun aldığı maaşa da alacağı kıza da. Burda komisyon döndü terimin haberi vardı kendi yemedi yardımcıları ve diğer teknik ekip arasında paylaştı benim hissettiğim bu

Hocam sen kabul etme ben de edemiyorum kalben ama bir de yıllardır bildiğimiz gerçekler var terim herşeye karışır futbolcunun aldığı maaşa da alacağı kıza da. Burda komisyon döndü terimin haberi vardı kendi yemedi yardımcıları ve diğer teknik ekip arasında paylaştı benim hissettiğim bu

Yardımcıları konumunda olan Hasan ve Ümit sağlam Galatasaray'lı olmasa neyse ama onların da böyle şeyler yapacağına ihtimal vermiyorum hocam. :) Yine söylüyorum Donk örneğinde çok haklısın. Maaş olayı daha dengeli tutulmalı ama camiaya bu denli mal olmuş insanların böyle şeylere tenezzül edeceğini düşünmüyorum.

Üst Alt