GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gelsin diye demiyorum ama pivot forvet dediğin adam bunun gibi olur.Top indirir,oyuna katkı eder.Gol atmasaydı bile 2-3 tane arkadaşlarına güzel top bıraktı

Bizim Diagne top sürmeyi geçtik,kafa topuyla top indiremiyor.Burak bile daha iyiydi bu konuda ne diyeceğimi bilemiyorum
Sanki gelsin demek istemişsin ama forumdaki çilek hayranları yüzünden diyememişsin gibi..

bu fenerlilerden hakikaten adam olmaz....Herif epi topu 3 maç oynadı 2 golü var ts maçında da bildiğin vasattı.. Şimdiden yok 20ye satılmaz yok 50ye satılmaz bir tanesi de yazmış ki onun yerini dolduracak biri alınmadan 500 milyona bile satılmasına razı değilim asahgdasdadk... Devekuşunun beyni gözünden küçükmüş ya işte bu tanıma uyan bir güruhtur antulular..

bu fenerlilerden hakikaten adam olmaz....Herif epi topu 3 maç oynadı 2 golü var ts maçında da bildiğin vasattı.. Şimdiden yok 20ye satılmaz yok 50ye satılmaz bir tanesi de yazmış ki onun yerini dolduracak biri alınmadan 500 milyona bile satılmasına razı değilim asahgdasdadk... Devekuşunun beyni gözünden küçükmüş ya işte bu tanıma uyan bir güruhtur antulular..

Haklisin rengim, lakin Elif Elmas olayida acik ortada. 16 milyona birilerine itelediler. Biz bu pazarlama isini yapamiyoruz. Daha 1.5-2 sene once sattığımız oyuncudan 5 milyon euro bekler durumdayiz

Haklisin rengim, lakin Elif Elmas olayida acik ortada. 16 milyona birilerine itelediler. Biz bu pazarlama isini yapamiyoruz. Daha 1.5-2 sene once sattığımız oyuncudan 5 milyon euro bekler durumdayiz

mesele bu değil ya adamlar vedatı 3 maçla inanılmaz bir oyuncu olarak görüyor benim takıldığım kısım bu yoksa şikeci adı üstünde bir kılıf bulur satarken...eren ilk geldiğinde her hafta bir tane yaslıyordu sonunu gördük.. Tamam ben de beğeniyorum vedatın oyununu hatta takımımıza da istiyordum ama 3 maçla böyle yorumlar yapmak da ancak antu kafasıdır..

Muriqi'ye bir şey olursa kim oynayacak? Sakat, cezalı olduğunda ya da kötü oynadığında? Mevlüt ve Kruse var alternatif olarak ama boşluğunu doldurmaz. Zaten böyle devam etmeyeceği malum. 6. hafta sonrası yiyeceği şamar sonrası düşüşe geçecektir kendisi. At fava bekle.

Muriqi'ye bir şey olursa kim oynayacak? Sakat, cezalı olduğunda ya da kötü oynadığında? Mevlüt ve Kruse var alternatif olarak ama boşluğunu doldurmaz. Zaten böyle devam etmeyeceği malum. 6. hafta sonrası yiyeceği şamar sonrası düşüşe geçecektir kendisi. At fava bekle.

muriç bunlarda santrafordan fazlası

o öndeki tempolu oyunun asıl unsuru

bence emre b den bile önemli

bizim hakanın öndeki presinden jardele geçerken yaşadığımız alışma süreci vardı mesela

bunlarda muriç saktlansa bütün oyun durabilir

Fiziki kalitesi önemli, fiziksel olarak düştüğü anda aşırı sıradan bir oyuncu oluyor. Son 3 yıldaki kariyer geçişleri bunun özeti.

Üst Alt