# Vedran Ćorluka | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Vedran Ćorluka

87c3aPhoto1.jpg

CNN Türk’ün haberine göre Galatasaray Tottenham’ın Başarılı Oyuncusu Vedran Ćorluka’ya Resmi Teklif Yaptı.

Vedran Ćorluka kimdir? Detaylar GSC PORTAL'da

Cevap: Galatasaray Vedran Ćorluka'ya Resmi Teklif Yaptı

sol bek oynuyor mu bilmiyor mu ama benim bildiğim bu herif sağ bek yada ihtiyaç halinde stoper de oynuyor. Bana pek mantıklı gelmiyor açıkçası

Mecburiyetten sol bek oynamıslıgı var ama bu sol bek oyuncusu anlamını tasımaz arkadaslar:)

Corluka transferi Tam anlamıyla play off icin yapılır. Baska bi acıklaması yok

bence süper sabri hata yapacak diye ödüm b.kuma karisiyor ayriyeten corluka süper bir futbolcu cok bölgede oynayabiliyor :yenieek:

eboue dönünce sag ilerde oynar takimin tadindan yenmez :D

[video]https://www-herzog.transfermarkt.de/tr/vedran-corluka/profil/spieler_34393.html[/video]

corlukayı alırsak eboueyi döndüğünde açık oynatmayı düşünüyolar heralde

nasıl gerek yok bulmuşsun kapıcaksın böyle adamı seneye cl gideceksin kimle oynucaksın sol bek mecburiyetten oynamıyor bal gibide defansın heryerinde oynuyor.bizim maçta sol bek oynadı tek adam geçemedi avrupanın en iyi savunma beklerindendir.cl liginde yabancı sayısı sınırsız başarı istiyorsan 8 yabancında kaliteli olcak

tamam çok yetenekli,çok sağlam bir adam ama eboue+corluka biraz lüks. Hadi diyelim Eboue sağ açığa kayacak ama verimi gözle görülür şekilde düşer. Hiç gerek yok bu adama. sol bek oynama becerisi varsa birşey diyemem o da ayrı mevzu

evet sol bekde oynuyabiliyor bakin bir hirvatin dedigi ;

Naja ich weiss nicht ob man Corluka ausleihen wil, eher sofort verkaufen...

Übrigens Corluka kann:

LV,RV und IV spielen ohne grossen Leistungsverlust. In der Kroatischen Nati ist er da der Mann für alles.

Naja wem erzähl ich das, gegen die Türkei hat ja Corluka als LV gespielt und hat ein Top Sp8iel abgelegt

kiralikmi yada satilikmi alacaklar bilmiyorum

ayriyeten corluka sol bek sag bek ve tandem pozisyonlarinda performansini düsürmeden oynayabiliyor. hirvat milli takiminda bu adami her yerde kullanabiliyoruz.

ayriyeten kime ne anlatiyorumki (türkiye) size karsi da sol bek oynamisti

tam FT lik adam :tiphat: ben cok sevindim, cok sevdigim bir bek kolaylikla cok büyük takimlarda(barca,real,manu) oynayabilir ....

Üst Alt