Vega'nın Yeni Albümü 'Delinin Yıldızı' Yayınlandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vega'nın Yeni Albümü 'Delinin Yıldızı' Yayınlandı

Yok yahu ne alayı. Çok severdim vegayı şaşırdım yeni albüm olayına uzun süre sonra.

Ne bileyim "what a come back" desen hoş güzel de "vatekambek" bana alay eder gibi geldi. Anlayana kadar gözüm kör oldu. :)

Bu arada doğru mu anladım what a come back demek istedin değil mi? Yoksa feci rezil olmuş olabilirim :D

Vega'ya dönersek evet bayağı oldu. 12 sene oldu. En son albüm çıkardıklarında 19 yaşında çiçeği burnunda bir ergendim :asd22:

Ne bileyim "what a come back" desen hoş güzel de "vatekambek" bana alay eder gibi geldi. Anlayana kadar gözüm kör oldu. :)

Bu arada doğru mu anladım what a come back demek istedin değil mi? Yoksa feci rezil olmuş olabilirim :D

Vega'ya dönersek evet bayağı oldu. 12 sene oldu. En son albüm çıkardıklarında 19 yaşında çiçeği burnunda bir ergendim :asd22:
Kesinlikle yargilamiyorum ama Rock Müzigini sevdigine sasirdim.

Yazilarindan seni gözümde klasik bir Insan (edit Adam kelimesini degistirdim) olarak canlandirdim, bu yüzden.

:) Aslında yanılmamışsın. Ağırlıklı olarak batı klasik müziği dinlerim. Smooth Jazz dinlerim. Spotify listelerim klasik, jazz ağırlıklı. Özellikle çalışırken. Ama Türkiye'de yaşıyorum. Türk müziğinden tamamen soyutlanabilmek mümkün mü? Gomis'in dansından beridir de Aleyna Tilki bile dinliyorum. :asd22:

:) Aslında yanılmamışsın. Ağırlıklı olarak batı klasik müziği dinlerim. Smooth Jazz dinlerim. Spotify listelerim klasik, jazz ağırlıklı. Özellikle çalışırken. Ama Türkiye'de yaşıyorum. Türk müziğinden tamamen soyutlanabilmek mümkün mü? Gomis'in dansından beridir de Aleyna Tilki bile dinliyorum. :asd22:
Benim kiz´da takti ona, evde, arabada, devamli sen olsan bari.

Yeni gruplardan Türkiye'nin bir numarası olabilecek potansiyeli gördüğüm Heavy Sky'ın Dreamer albümünü de dinlemenizi tavsiye ederim.

Spotify Web Player - Dreamer - Heavy Sky

Edit: Ayrıca playlist'e ihtiyacı olan metalhead renktaşlarım varsa kitaplığımdaki tüm şarkılardan oluşan listem:

Spotify Web Player - signoranillio - 11176996898

Bu da yalnızca duygu ağırlıklı, biraz daha düşük tempolu rock parçalarından oluşan listem:

Spotify Web Player - Emotionalist - 11176996898

Son düzenleme:
O şarkıyı başkası yapsa o kadar tutmazdı. Aleyna arka planda ciddi şekilde destekleniyor yoksa imkansız bu kızın bu kadar patlaması.

Tüm dünyada o yaşlarda starlar çıkmaya başlamıştı bizde o noktadaki açığı doldurdu ama bariz proje.

Üst Alt