Velev ki kaldı diyelim Polat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Velev ki kaldı diyelim Polat

Tamamen atmasyondur:

Abdullah Avcı ile anlaştı. Takımdan gereksizleri gönderdi. Transfer döneminde akıllı transferler yaptı. Takımda sezona iyi başladı ve iyi gitti.

O zaman ne olacak?

Bu kadar hakaret ve küfrü yalacaklar mı bazıları? Veya başarılı giderse seçim istencek mi tekrar?

Kimseyi kızdırmak, germek derdinde değilim. Ama görünen köy odur ki, Polat devam edecek. En erken seçim Haziran'dan sonra olacak. O zamana kadar da yeni antrenör ve futbolcularla anlaşılması gerekiyor. Peki doğrular yapılırsa, o zaman ne olacak? Neyim seçimi istenecek o zaman?

Polat mali yönden hatalı bulunmuyor. İdare yönden beğenilmedi. Ama seçim ertelendikten sonra olabilecekler rüzgarın yönünü değiştirse ne olacak?

Cevap: Velevki kaldı diyelim Polat

Bu ihtimali düşünmek istemiyorum.Ama gidişat bu.Kalırsa ona nefretim daha da artacak.İsterse Mouriho'yu getirsin.Drogba'yı alsın.Bunlar göz boyamak.3 senedir sürünüyoruz sayesinde.Hiçbir şekilde ona karşı yumuşama olmaz,olmamalı.Defol Polat!!!

arkadaşlar ne ara cevap yazdınız. mesajı attım. reload ettim. 2 mesaj gelmiş. ohannes. :D

galatasaraylılıgımı dondururum.artık iş başarıyı,başarısızlığı geçti.karakter yoksunu,zoraki koltuğa yapışmış,galatasaraylılıga yakışmayan hal ve hareketlerde bulunan bir başkan baştan kaybetmiştir.

Bu yaşta hergün saatlerce düşünür oldum ne olcak bu takımın hali diye kimlere kaldık diye :( bu ihtimali düşünmek bile istemiyorum :( Galatasaray'lılığımı askıya almak gibi saçma birşey hiçbir zaman yapmam her gerçek GALATASARAY'lı gibi ama yüreğimde bir yara ile gezeceğim 1 sene

Tamamen atmasyondur:

Abdullah Avcı ile anlaştı. Takımdan gereksizleri gönderdi. Transfer döneminde akıllı transferler yaptı. Takımda sezona iyi başladı ve iyi gitti.

O zaman ne olacak?

Bu kadar hakaret ve küfrü yalacaklar mı bazıları? Veya başarılı giderse seçim istencek mi tekrar?

Kimseyi kızdırmak, germek derdinde değilim. Ama görünen köy odur ki, Polat devam edecek. En erken seçim Haziran'dan sonra olacak. O zamana kadar da yeni antrenör ve futbolcularla anlaşılması gerekiyor. Peki doğrular yapılırsa, o zaman ne olacak? Neyim seçimi istenecek o zaman?

Polat mali yönden hatalı bulunmuyor. İdare yönden beğenilmedi. Ama seçim ertelendikten sonra olabilecekler rüzgarın yönünü değiştirse ne olacak?

transfer ya-pa-maz.secim olmazsa polatin yetkileri kisitlanacak.

Bizim Polat'la olan problemimiz sportif başarının dışına çıkmıştır. Takım güzel gitse tabi ki çok seviniriz ama ilk seçimde Polat'ın gitmesi için de yine aynı düşünceleri barındırırız. Polat'ı tarih affetmeyecek.

Yaptıkları yanlışlar, hala Adnan Sezgin'den medet umması tam bir skandal.

Ayrıca görevde olduğu sürece 5. - 3. ve 13. olmuş bir adamın alacağı hangi başarıdan bahsedebilrisin. Güvenebilir misin?

Bir kere Arda'yı satacak.

Ya bu adama bırakın bizleri Türkiye'de oynayan hiç bir futbolcu güvenmiyor

Bu yaşta hergün saatlerce düşünür oldum ne olcak bu takımın hali diye kimlere kaldık diye :( bu ihtimali düşünmek bile istemiyorum :( Galatasaray'lılığımı askıya almak gibi saçma birşey hiçbir zaman yapmam her gerçek GALATASARAY'lı gibi ama yüreğimde bir yara ile gezeceğim 1 sene

merhaba ben sahte galatasaraylı.memnun oldum.

Şuan taraftar beklemede, eğer ki böyle bir şey olur da bu yönetim kalırsa, o zaman işin rengi değişir. Üstümüze düşen görevi yaparız.

Polat kalirsa yine 6 ayda bir TD degistiririz. Abdullah Avci veya baskasi isim fark etmez. Zihniyet degismeli!

"samiyen.net" sitesi en sonunda duruma isyan etti ve "Adnan Polat nasıl protesto edilmeli" başlığı altında bir tartışma açtı...Çok güzel ve ilginç fikirler ortaya atılıyor. Bu konuyu mutlaka desteklemeliyiz, aksi takdirde en büyük aşkımız elden gidiyor ve biz olup biteni sadece seyrediyoruz...

Şuan taraftar beklemede, eğer ki böyle bir şey olur da bu yönetim kalırsa, o zaman işin rengi değişir. Üstümüze düşen görevi yaparız.

Tam aklımdan geçen buydu.

Bakın bazı guruplar var ya malum. Onlar birlikte hareket edebiliyorlar. Birlikte düşünebiliyorlar. Çünkü bir oluşum içindeler. Birbirlerinden haberdar olabiliyorlar. Bir liderleri var.

Bizim kesinlikle bir şeyler yapmamız lazım. Bu forum yada başka forumlarla beraber birleşip birşeyler yapmalıyız. Bilmiyorum artık ama ben maç içindeki bir protestodan bahsetmiyorum. Maç dışında bir toplantı, deklarasyon, bildiri, meeting. Birşeyler işte. Buna karar verecek olan sizler misiniz bilmiyorum ama ben değilim. Alınacak karara uyarım

"samiyen.net" sitesi en sonunda duruma isyan etti ve "Adnan Polat nasıl protesto edilmeli" başlığı altında bir tartışma açtı...Çok güzel ve ilginç fikirler ortaya atılıyor. Bu konuyu mutlaka desteklemeliyiz, aksi takdirde en büyük aşkımız elden gidiyor ve biz olup biteni sadece seyrediyoruz...

Aynen işte dediğim bu. Bu forum aklıma gelmişti. gsscout.com var galiba. Bu 3 forum birleşirse ses getirebilir

Biz GSCimbom olarak her zaman birlik beraberlikten yanayız, şuan 3 mayısı bekliyoruz ama bir kampanya başlatılacaksa her türlü destek veririz.

Gsc adminleri,modaratörleri istedikleri kararı versin,isterseniz bu konuda kapatılsın yada Polat'a destek verenler ihraç edilsin,nasıl fikir ?

Üst Alt