Veli Kavlak Beşiktaş'ta - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Veli Kavlak Beşiktaş'ta

Cevap: Veli Kavlak Beşiktaş'ta

Rapid'le oynanan maçlarda beğenmiştim Veli'yi. En azından iyi bir yedek kanat oyuncusu olabilir transfer gerçekleşirse.

Hem Türk hem de bonservisi yok, toplamak lazım böyle adamları bence.. Bir halta yaramazsa gönderirsin zaten kolayca.

@ Sercan, Özgür

Hoca yapmayın bu forumda daha sene başında, hatta devre arasında Veli, Yasin vs. için sayfalarca başlık vardı, azımsanmayacak kişi kadroya direk koyuyordu bu oyuncuları. Hatta alınmayınca "bunları da kaçırdı, alamadı yönetim" diye sitem ediliyoru A. Polat ile A. Sezgin'e. Şimdi Drogba, Buffon vs. geldi diye mi Barış Özbek oldu, yoksa Beşiktaş'a gidiyor diye mi?

GURBETÇİ TAARRUZU

22.Mayıs.2011 15:42

Kadrosunda kaliteli yabancı oyuncularını bulunduran Beşiktaş yönetimi gözünü gurbetçi oyunculara çevirdi.

İspanya dönüşü Almanya'ya uğrayan Serdal Adalı, adını sır gibi sakladığı gurbetçi oyuncularla görüştü.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre bu oyuncular önümüzdeki hafta İstanbul'da olacak.

Haber1903

Merak ettim Veli'den baska hangi Turk oyuncular. Taner Yalcin olabilir veya Malik Fathi.

Serdal Adalı Lig Tv'ye Almanya'da oynayan gurbetçi oyuncularla da görüşüyoruz demişti.

hem türk hem yurtdisinda hemde bedava..biz bu adami nasil kacirdik anlamadim..

Avrupa'da oynayan tüm yerlilerle görüsmek lazim.

ne díyelim hayirli olsun :)

Adnan Sezgin sanırım bu oyuncuyu da Gökhan Gönül gibi aradaki ufak pürüzlerden ötürü almaktan vazgeçmişti.

Umarım üzülmeyiz.

Hayırlısı olsun inşallah yedek türk kanat oyuncusu iyidir bizle oynana maçta quaresmanın atamadıgı golü atmıştı :)

@ Sercan, Özgür

Hoca yapmayın bu forumda daha sene başında, hatta devre arasında Veli, Yasin vs. için sayfalarca başlık vardı, azımsanmayacak kişi kadroya direk koyuyordu bu oyuncuları. Hatta alınmayınca "bunları da kaçırdı, alamadı yönetim" diye sitem ediliyoru A. Polat ile A. Sezgin'e. Şimdi Drogba, Buffon vs. geldi diye mi Barış Özbek oldu, yoksa Beşiktaş'a gidiyor diye mi?

Birincisi Buffon ve Drogba'yla aynı mevkinin adamları değil Veli.

Ondan sonra Veli bizim Barış Özbek gibi, ikinci 11'e yazabileceğimiz bir adam. Herkes beğeniyor diye bende beğenmek zorunda değilim. Sizde de, yedekten öteye geçemez zaten.

Bilmiyorum bu adamda fazla bişey göremedimde, Yasin Pehlivan bana iyi oyuncu gibi geldi onu alsak bizde.

Vasat transfer. Ama bonservisi elinde olduğu için, ileride sorun yaratmaz Beşiktaş için. Beğenmezlerse, G.Birliği, Antalya felan o takımlara kakalarlar.

ulan mudak, aramizda 18 puan farki mi var, bunu yazabiliyorsun?

bilmeyende zannedecek besiktas bize fark atmis

tarihimizin en berbat kadrosu idi bizimkisi, sizin tarihinizin en iyi kadrosu, aradaki puan farki 8, hadi ordan, utanma yok konusuyor.

Mazeretlerde mazeretler beyler artık bu sezon başarısız olduğumuzu kabul edelim Salman senin yazından alıntı yapıyorum lütfen söyleyeceklerimi kişisel algılama arkadaşında ne yazdığını göremeden yazıyorum ama bu sezon gerçekten başarısızdık ve bunu sadece lige bakarak yorum yapmak bence yanlıştır.Beşiktaş tarihinin en iyi kadrosu olabilir fakat unutmamak gerekliki bu kadroysa bana kalırsa sadece ligde başarısı sağlayamamıştır fakat Türkiye Kupası ve tarihlerinde Avrupa'da gösteremediği bir performans göstermiştir.Öte yandan transfer olarak hayırlı olsun fakat şu takımda bir yedekten öteye olabilceğini düşünmüyorum tek artısı yerli ve maliyetsiz olmasıdır fakat bence takım arkadaşı olan Yasin daha başarılı bizim yöneticilerinde aslında kadro genişliği için onu düşümesini isterdim.

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Avusturya'nın Rapid Wien kulübü'nün oyuncusu Veli Kavlak ile görüşmelere başlandığını İMKB'ye bildirdi.

Siyah-beyazlı kulüpten İMKB'ye bildirilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklamada, ''Rapid Wien Kulübü oyuncusu Veli Kavlak'ın transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır'' denildi.

RESMİ AÇIKLAMA

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen yazıda, Veli Kavlak'ın transferi için görüşmelere başlandığı bildirildi.

Şirketten yapılan açıklama şöyle:

"Avusturya'nın Rapid Wien Kulübü oyuncusu Veli Kavlak'ın transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır."

- HABER1903 -

Beşiktaş IMKB'ye açıkladı

Beşiktaş transfer çalışmalarına erken başladı. Siyah beyazlı ekip Rapid Wien'in genç futbolcularından Veli Kavlak ile görüştüklerini açıkladı.

Erkan Zengin'le benzerliği azdır, Erkan kıvrak bir oyuncu değildir, adam gecemez, Veli tam tersine teknik ve kıvraktır. Kasım ayında pişman olucaz goreceksiniz.

Üst Alt