# Veli Kavlak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Veli Kavlak

Cevap: Veli Kavlak Galatasaray'da

Bir iki maçta izlemistim kendisini. Kötu oyuncu degil. Iyi bir teknigi var, saglam sutlar cikartiyor. Her iki ayaginida kullanabiliyor, fizik olarakta fena degil. Bir zamanlar Arsenal'da istemisti kendisini.

watch

watch

watch

Cevap: Veli Kavlak Galatasaray'da

türk pasaportu var mı,yani kontenjanı doldurmuyo dimi,avusturyalı oyuncu falan denmiş çünkü

Cevap: # Veli Kavlak

bizde türk olarak oynar veli...onun icin yabanci yeri almaz.

veli gibi oyuncular gerekli bize diri bi oyuncu sutlari da gayet iyi bizde öyle pek sut atabilen oyuncu yok cünkü...alman bundesliga takimlari onu baya bi arastiriyordu....gelse sevinirim öyle oyunculara bizde her zaman yer vardir ve genc bi isim !

Burak Bey, heryere "hoşgeldin" yazıyorsunuz, herkes size çok güveniyor burada. Hepsinin birden bittiğine inanmak kolay değil ama demek ki sizin ve herkesin bir bildiği var.

Önceden Hep Yasin'le beraber önerdiğim adamlardan biriydi..Yönetim Çok iyi iş yaptı Gerek Yasin'i Gerek Veli'yi alarak Tabi eğer doğruysa.. Veli alındığına göre Caner'le yolllar ayrılacaktır..

heralde yönetim beni duydu transfer önerileri bölümüne haftalar önce ''isim vermeyecem ama kaleye baktığında heyecanlanacağımız biri olsun uzaktan şut çekmeyi sevsin demiştim attığı goller tam peste olan goller sevdim gibi :D

Önceden Hep Yasin'le beraber önerdiğim adamlardan biriydi..Yönetim Çok iyi iş yaptı Gerek Yasin'i Gerek Veli'yi alarak Tabi eğer doğruysa.. Veli alındığına göre Caner'le yolllar ayrılacaktır..

Caner´de takimda kalirsa en yetenekli genc Türk futbolculari toplamis oluyoruz. Fenerbahce´de cakma Arda Özer´le avunur. Önemli bir adim aslinda. Piyasada bir Sercan ve Volkan Sen kaliyor aslinda.

Arda Turan

Caner Erkin

Yasin Pehlivan

Veli Kavlak

Serdar Özkan

Mustafa Pektemek ( dogruysa )

Emre Colak

Burak Bey, heryere "hoşgeldin" yazıyorsunuz, herkes size çok güveniyor burada. Hepsinin birden bittiğine inanmak kolay değil ama demek ki sizin ve herkesin bir bildiği var.
Her yere hoşgeldin yazmıyorum, transferi kesinleşenlere hoşgeldin yazıyorum. Geniş çaplı yerli operasyonu var Galatasaray da. Yerli transferi bu dört isimle de bitmeyecek.

Her yere hoşgeldin yazmıyorum, transferi kesinleşenlere hoşgeldin yazıyorum. Geniş çaplı yerli operasyonu var Galatasaray da. Yerli transferi bu dört isimle de bitmeyecek.

O operasyonla Terim de geliyordu ne oldu? Hatta fanzin yazarı Mahmut Bey ısrarla Terim ile anlaşıldığını vurguladı. Baktık ki hepsi medyanın uydurmasıydı. Buda öyle olmaz değilmi?

O operasyonla Terim de geliyordu ne oldu? Hatta fanzin yazarı Mahmut Bey ısrarla Terim ile anlaşıldığını vurguladı. Baktık ki hepsi medyanın uydurmasıydı. Buda öyle olmaz değilmi?
Ben ama Terim geliyor demedim. Terim'i kötüleyenleri eleştirdim. Rijkaard & Neeskens i benden fazla seven olamaz herhalde :)

Caner´de takimda kalirsa en yetenekli genc Türk futbolculari toplamis oluyoruz. Fenerbahce´de cakma Arda Özer´le avunur. Önemli bir adim aslinda. Piyasada bir Sercan ve Volkan Sen kaliyor aslinda.

Arda Turan

Caner Erkin

Yasin Pehlivan

Veli Kavlak

Serdar Özkan

Mustafa Pektemek ( dogruysa )

Emre Colak

+ Musa ve Batdal.

Harbiden, beni heycanlandiriyor bu genc kadro.

Su yukarida yazdigimiz oyuncular dan hepsi ruhunu ortaya koyarak futbol oynayan genclerdir, hele Galatasayda bunu daha da saglam yapicaklardir.

Bizim icin cok önemli faktörlerden biri bu diyebiliriz.

Üst Alt