Venables: "Maradona, Pele ve Messi'yi seyrettim ama Ronaldo hepsinden iyi" - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Venables: "Maradona, Pele ve Messi'yi seyrettim ama Ronaldo hepsinden iyi"

Yav sıradan maçta mı attı sanki o golü en büyük başarısının imzası o gol.Bu büyük futbolcu hileye hurdaya başvurduysa bende bana göre önemli biri değil diyorum ne var yani bunda, yeteneksiz ninnoş gol vuruşu
olmayan züppe faln demiyorum ya sonuçta haklı bahanelerim var

Bunlar da o zaman onemsiz adamlar hea?

00DA0BA8000004B0-4826554-image-a-43_1503786887511.jpg

_83457968_henry.jpg

Ne istiyorsun keramettin? sen her gün bana hemen her yazdığım başlıkta alıntı ile ya da isim zikrederek post atacaksın sonra da yine direkt sana cevap vermeme rağmen yine araya gireceksin sonra sana en ufak bir post attığımda hakkımda kötü ifadeler mi kullanacaksın? Ben değil sen kavga ediyorsun...Karşı tarafı kavgaya çekmek esas sinsilik...Ben sana bugün birşey yazmadım ki dün sen beni yanlış anladığını söyledikten sonra ben de tamam dedim amacımız birbirimizi ikna etmek mi? yoksa farklı görüşler ortaya koymak mı ?
Benim kime laf ettiğim bellidir delikanlı gibi, sana görüş ortaya koymayacaksan ortamı germeye çalışma dedim daha dün akşam, geldin bugün yine aynı.

Ben Korayla bu konuyu ilk kez tartışmıyorum, adam ortaya doneler koyuyor ben bir şeyler yazıyorum.

Adam diyorki Maradona, Messi, Pele, Zidane diye gider ben diyorumki Maradona, Messi, Cristiano ilk 3ü oluşturur.

Sonra senin gibi sinsiler gelip diyorki siz Maradona'ya kötü futbolcu mu diyorsunuz, kötü desek ne hikmete ilk 3te diyeyim? Mehmet men edildi yazıyor gelip men edilmedi diyorsun, 18 ay men edildi mi edildi, süre belirtmek zorunda mı? Herkes anlıyor ama bir sen anlamıyorsun.

Kötü niyetlisin birader sen, sinsinin tekisin, ne okuduğunu anlıyorsun ne de insanı dinliyorsun, muhattap olmak istemiyorum seninle.

Bunlar da o zaman onemsiz adamlar hea?

00DA0BA8000004B0-4826554-image-a-43_1503786887511.jpg

_83457968_henry.jpg
Bu adamlar için kariyerinin en önemli golünü eliyle attıysa eğer o gole rağmen herkes bu farklı 1 adamdı çünkü dünya kupası kazandı deniyorsa olabilir ama bunlar sıradan maçlar bu golleri çıkarsak kariyerlerinden hiçbirşey kaybetmezler büyük ihtimal.Bak yine söylüyorum maradona nın futbolculuğuna birşey demiyorum ama maradonayı övüp diğer herkesi gömenlere tepkim.

Ronaldo hiçbir zaman Messi’den daha iyi bir oyuncu olamaz. Sadece daha formda olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim kime laf ettiğim bellidir delikanlı gibi, sana görüş ortaya koymayacaksan ortamı germeye çalışma dedim daha dün akşam, geldin bugün yine aynı.

Ben Korayla bu konuyu ilk kez tartışmıyorum, adam ortaya doneler koyuyor ben bir şeyler yazıyorum.

Adam diyorki Maradona, Messi, Pele, Zidane diye gider ben diyorumki Maradona, Messi, Cristiano ilk 3ü oluşturur.

Sonra senin gibi sinsiler gelip diyorki siz Maradona'ya kötü futbolcu mu diyorsunuz, kötü desek ne hikmete ilk 3te diyeyim? Mehmet men edildi yazıyor gelip men edilmedi diyorsun, 18 ay men edildi mi edildi, süre belirtmek zorunda mı? Herkes anlıyor ama bir sen anlamıyorsun.

Kötü niyetlisin birader sen, sinsinin tekisin, ne okuduğunu anlıyorsun ne de insanı dinliyorsun, muhattap olmak istemiyorum seninle.

Üstat sen survivor başlığına yazmışsın dedim ben senle değil sen benle muhatap oluyorsun ki ben bugün sana bu başlıkta da yazmadım sen bana yazınca karşılık verdim...Aynen dediğin gibi mehmete yazdım o da anladı ona yazdığımı hakaret filan da etmedim bilgi verdim o da sonrasında süre belirtti kötü mü oldu?

Valla sen alıngansın ben kötü niyetli filan değilim ama senin kendi görüşün en fazla saygı duyarım sürekli kamuya açık tahrik edici sıfatlar içeren postlar atma o zaman çünkü ben atmıyorum ne sana kötü, sinsi, hain, küçük beyinli, ağız ishali demiyorum ama ben ergen dedim diye ki sana değil kullanma dedin kullanmıyorum...

Üstelik forumda idarecisin senin bu tarz diyaloglardan kaçınıp örnek olman da lazım ama sana kalmış bence muhatap olmak istemiyorsan olma o zaman bulaşma ben de sana yazmam forumla alakalı tebrik-öneri-şikayet-raporlama-başlık gibi teknik konular harici yazmam zaten ben sana çünkü yetkini kişilere göre kullanıyorsun...

Üstat sen survivor başlığına yazmışsın dedim ben senle değil sen benle muhatap oluyorsun ki ben bugün sana bu başlıkta da yazmadım sen bana yazınca karşılık verdim...Aynen dediğin gibi mehmete yazdım o da anladı ona yazdığımı hakaret filan da etmedim bilgi verdim o da sonrasında süre belirtti kötü mü oldu?

Valla sen alıngansın ben kötü niyetli filan değilim ama senin kendi görüşün en fazla saygı duyarım sürekli kamuya açık tahrik edici sıfatlar içeren postlar atma o zaman çünkü ben atmıyorum ne sana kötü, sinsi, hain, küçük beyinli, ağız ishali demiyorum ama ben ergen dedim diye ki sana değil kullanma dedin kullanmıyorum...

Üstelik forumda idarecisin senin bu tarz diyaloglardan kaçınıp örnek olman da lazım ama sana kalmış bence muhatap olmak istemiyorsan olma o zaman bulaşma ben de sana yazmam forumla alakalı tebrik-öneri-şikayet-raporlama-başlık gibi teknik konular harici yazmam zaten ben sana çünkü yetkini kişilere göre kullanıyorsun...
Akıl alacağım son kişi sensin, istediğim gibi de davranırım ne hakaret ettim ne bir şey.

Alıngan falan da değilim, kimin nasıl bir karaktere sahip olduğunu kolaylıkla anlayabiliyorum merak etme. Konuları üzerime alındım diye bir şey de demedim yine kendin uydurmuşsun.

Şu yazdığında bile benim söylediklerime cevap yok kendi kendine hikaye anlatıyorsun, git başkalarına anlat bunları.

Yav bak daha demin bile dedim :asd:
O zaman renktaş 3 gündür koray ile neyi tartışıyorsunuz? Seni messi daha kötü diye ikna ediyor gibi değil de sanki sen maradona messi'den kötü diye ikna ediyormuşsun gibi geldi...Kimse kimseyi bu tip subjektif konularda ikna edemez sadece maradonanın iyi futbolcu olması objektif bir değerlendirmedir en iyisi yorumuna girer...Bence artık bu konuda söylenecek bir şey yok...gel beyin bedava videoları at bana diğer başlıklarda :) Hürmetler

Bir de Ingiltere'ye eliyle gol atmasi neredeyse siyasi bir eylemdir, evet biraz abartiyorum ama Arjantin intikam almistir resmen o an. Dedigim gibi o donem futbol cok daha siyasi ve yerel oldugundan bu tarz degerlendirmelere gidilebilir diye dusunuyorum.
Kafayı yemişsiniz moruk siz,golü atarken aklında Falkland falan mı var sanıyorsunuz?Hadi diyelim ki var,bu yaptığı şerefsizliği aklar mı?Aynısı Türk milli takımına yapılsa intikam rererörö yapar mıydınız?Siyasi eylem falan geçin bu işleri allasen.Top oynarken o adrenalinle kim düşünür siyaset zart zurt beynine kan gitmez adamın,bariz kazanmak için yaptığı bir hinlikti işte.

O zaman renktaş 3 gündür koray ile neyi tartışıyorsunuz? Seni messi daha kötü diye ikna ediyor gibi değil de sanki sen maradona messi'den kötü diye ikna ediyormuşsun gibi geldi...Kimse kimseyi bu tip subjektif konularda ikna edemez sadece maradonanın iyi futbolcu olması objektif bir değerlendirmedir en iyisi yorumuna girer...Bence artık bu konuda söylenecek bir şey yok...gel beyin bedava videoları at bana diğer başlıklarda :) Hürmetler
Biz farklı birşey demiyoruz ki dediğimizin temeli zaten bu.Sıkıntı siz çoluk çocuk ne anlarsınız izlemediğiniz için bilmezsiniz net olarak mardona en iyisidir, messi nin ronaldo nun dünya kupası yok maradonanın var, CL önemli değil seri a önemli, gereksiz ronaldo ve messi yermeleri gibi şeyler.Herkesin en iyi oyuncusu kendinedir ama sen ronaldo messi çöp en iyisi maradona dersen bende başka şeyler söylerim.

Kafayı yemişsiniz moruk siz,golü atarken aklında Falkland falan mı var sanıyorsunuz?Hadi diyelim ki var,bu yaptığı şerefsizliği aklar mı?Aynısı Türk milli takımına yapılsa intikam rererörö yapar mıydınız?Siyasi eylem falan geçin bu işleri allasen.Top oynarken o adrenalinle kim düşünür siyaset zart zurt beynine kan gitmez adamın,bariz kazanmak için yaptığı bir hinlikti işte.

Abartiyorum dedim zaten sakin, romantik bir bakis acisi sundum sadece ki bunu yapan tarihciler falan da var. Maradona solcudur, bu da donemin ruhuyla yasanan olaylari yorumlamada kullanilir.

Cirkeflik temel sebebidir o eylemin. Bence iyi futbolcu cirkef olmak zorundadir, keza cirkefligin altinda kazanma istegi yatar, yoklugunda ise gamsizlik olusur.

Biz farklı birşey demiyoruz ki dediğimizin temeli zaten bu.Sıkıntı siz çoluk çocuk ne anlarsınız izlemediğiniz için bilmezsiniz net olarak mardona en iyisidir, messi nin ronaldo nun dünya kupası yok maradonanın var, CL önemli değil seri a önemli, gereksiz ronaldo ve messi yermeleri gibi şeyler.Herkesin en iyi oyuncusu kendinedir ama sen ronaldo messi çöp en iyisi maradona dersen bende başka şeyler söylerim.
Tamam 3 gündür söyledik bitti artık diyorum gel başka başlıklara beyinsiz de bana :) Gerilime gerek yok hürmetler...

Abartiyorum dedim zaten sakin, romantik bir bakis acisi sundum sadece ki bunu yapan tarihciler falan da var. Maradona solcudur, bu da donemin ruhuyla yasanan olaylari yorumlamada kullanilir.

Cirkeflik temel sebebidir o eylemin. Bence iyi futbolcu cirkef olmak zorundadir, keza cirkefligin altinda kazanma istegi yatar, yoklugunda ise gamsizlik olusur.
Ben izlemediğim futbolcu hakkında hiçbir zaman fikir belirtmem,o yüzden benim açımdan konu Maradona şudur budur değil ama bu gol özelinde yorum yapmak zorundayım ve empati yaptığım vakit sinirleniyorum,yorumdaki sertlik olaya yani sana değil.
Bu konuda benim temel sorunum ne Uğur ne de Koray bey haklı olma ihtimalleri varsa bile doğru argümanlar sunamıyor,hadi Koray bey nispeten daha dayanaklı konuşmaya çalışıyor da diğer taraf tam komedi.Bu adamın maç izlediği bile şüpheli ben burada iddia ediyorum Maradona'yı izlemişliği falan yok.Benim takıldığım noktalar bunlar,benim olayım Fransa 98 sonrasında başlıyor evveliyle ilgili fikir belirtmem.:)

Messi, Maradona, Ronaldo ve Pele'yi bir odaya kapatsak bu konuyu maks 15 dakika konuşup sıkılırlar. Kaç gün oldu bir salın artık. :asd:

Üst Alt