Venables: "Maradona, Pele ve Messi'yi seyrettim ama Ronaldo hepsinden iyi" - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Venables: "Maradona, Pele ve Messi'yi seyrettim ama Ronaldo hepsinden iyi"

Ben izlemediğim futbolcu hakkında hiçbir zaman fikir belirtmem,o yüzden benim açımdan konu Maradona şudur budur değil ama bu gol özelinde yorum yapmak zorundayım ve empati yaptığım vakit sinirleniyorum,yorumdaki sertlik olaya yani sana değil.
Bu konuda benim temel sorunum ne Uğur ne de Koray bey haklı olma ihtimalleri varsa bile doğru argümanlar sunamıyor,hadi Koray bey nispeten daha dayanaklı konuşmaya çalışıyor da diğer taraf tam komedi.Bu adamın maç izlediği bile şüpheli ben burada iddia ediyorum Maradona'yı izlemişliği falan yok.Benim takıldığım noktalar bunlar,benim olayım Fransa 98 sonrasında başlıyor evveliyle ilgili fikir belirtmem.:)

Ben de izlemedim sadece iste belgeseldi videoydu gorduklerimden konusuyorum zaten, onlar da biraz olayi ilginclestirmek adina Falkland Adalari mevzusuna giriyorlar.

Yani evet benim takimima elle gol atilsa deliririm; hatta sadece elle gol atilmasi da degil, herhangi bir sekilde hakki yense deliririm. Ornegin ceyrek final Real Madrid eslesmesinden beri hem o takimdan hem de Ronaldo'dan ciddi manada nefret ederim.

Isin obur tarafindan bakinca da mesela biri eliyle gol atip Kadikoy'den galibiyet getirse, bizi CL'de bir sonraki tura tasisa vs. mest olurum. Hatta yillar once Baros eliyle kontrol edip bir gol atmisti yanlis hatirlamiyorsam o zamandan beri Baros'u da cok severim. Bunun sebebi ise basit: bence hak yiyen eliyle gol atan futbolcu degil bunu gormeyen hakemdir.

Is benim tuttugum takima gelince degisiyor tabii, taraftarim cunku :D

Olur at ben alınmam ama bu konu cidden baydı ve uzatan esasında tek kişi sensin gerek yok bu kadar gel bana beyin bedava videosu at :)
Yav arkadaş hala laf atma derdindesin sonra diyorsun ki konuyu uzatıyorsun sana bugün gelip birşey yazmadan beni bozmak için gelip sen atladın konuya uzattığım falan yok görende kendisini konuya 1 mesaj atmış uzaktan izliyor sanır.

Ortaya farklı doneler atıldıkça yeni bilgiler edinilir. Koray benden büyük, mesela bu tartışmada ben futbol tarihiyle ilgili yine farklı bir şeyler araştırıp öğrenmiş oldum.

Biraz daha araştırsak zaten konu üzerine yapılmış tartışmaların derinliğini de elde ederiz.

Kısacası konuya gelip bir şey katmayan, fişeklemeye çalışan tipler olmasa sayısız bilgi içeriyor. Öğrenmek istenilmiyorsa okumazsınız konuyu.

Emre Özcan: "Messi'nin Maradona'yı geçmesi için önüne Dünya Kupası'nı alması gerektiği koyuluyor buna katılmıyorum. Messi'nin böyle anılması için Dünya Kupası'nı almasına ihtiyaç yok. O zaman Pele'nin üç Dünya Kupası var, Maradona'yı parçalar dememiz lazım"

Üst Alt