Veysel Sarı'dan Igor Tudor'a tepki: "Çeneni kapa!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Veysel Sarı'dan Igor Tudor'a tepki: "Çeneni kapa!"

Kasımpaşalı futbolcu Veysel Sarı, Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor ile sözlü bir tartışma yaşadı.

tudor-640.jpg

Bafetimbi Gomis'in krampon darbesiyle yüzünden yaralanan tecrübeli futbolcu için sağlık ekipleri saha içinde müdahalede bulundu. Tedavinin uzun süremesi sonrasında sarı-kırmızılı taraftarlar yoğun tepki gösterdiler.

Tedavisi bitince kenara gelen Veysel Sarı, Igor Tudor'un tepkisi sonrasında eliyle 'sus' işareti yaparak 'shut up' (çeneni kapa) ifadesini kullandı.

Veysel Sarı ise kendisine vakit geçirdiği gerekçesi ile tepki gösteren Tudor'a formasındaki kan lekelerini gösterdi. Tudor ise kan lekelerini görünce Veysel'den özür diledi.

Veysel Sarı'dan Igor Tudor'a tepki: Ceneni kapa! - Galatasaray Haberleri - Spor Mynet

Veysel bu konuda haklı ama önceden sakatlanan oyuncular kenara alınırdı tedavisine orada devam edilirdi. Neden 3-4 dakika başlamadı oyun? Kural mı değişti veya kanama olunca mı bu olay devreye giriyor? Bilmediğimden soruyorum, direğe çarpan oyuncu için de 2-3 dakika durdu oyun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben Veyseli haklı görmüyorum. Maruz kaldığı müdahele o kadar sert değildi ve tehlikeli olan bir yerden almadı darbeyi. Yürüyerek bile dışarı çıkıp tedavi olabilirdi. Tedaviden sonra çıkarken bile vakit geçirip oyunu soğutma derdindeydi.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

yüze/kafaya gelen her darbe tehlikelidir. Tudor gördü Veyselin formasini yüzünü kan icinde. Biraz sakin olabilirdi orada

Burada Veysel haklıydı çünkü ağır bir darbe almıştı ve forması kan olmuştu. O yüzden bir şey diyemem

yüze/kafaya gelen her darbe tehlikelidir. Tudor gördü Veyselin formasini yüzünü kan icinde. Biraz sakin olabilirdi orada
Pozisyonu tekrar izlemek gerek, benim gördüğüm darbe bile değildi, krampon sıyırdı gibi gördüm. Hani darbeli olsa olduğu yerde müdaheleyi anlarım ama bana sıyırdı gibi geldi. Kanayan yer yanağı gibi geldi bana, yani müdahele edilirken tehlikeli bir yer olmadığı anlaşılmıştır diye düşünüyorum.
Burada Veysel haklıydı çünkü ağır bir darbe almıştı ve forması kan olmuştu. O yüzden bir şey diyemem

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Burada takımcılık yapamam Tudor'un gidip geçmiş olsun bile demesi lazım..
Galatasaray hocasına bu yakışır..
İmparator Terim'in bir çok oyuncunun başını okşadığına şahit olduk yıllarca rakip sakatlanınca..

Fenerbahce deplasmanı ayağına darbe alan bir Galatasaraylı oyuncu ne yerde yattı ne zaman geçirdi.

Futbol hayatını biriren tarak kemiği kırıgına rağmen kosmaya devam etti.

Karakterli insan, futbolcu Galatasaraylı

ELMANDER

Üst Alt