Victor Bagy mi ? Fernando Muslera mi ? yoksa Doni mi ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Victor Bagy mi ? Fernando Muslera mi ? yoksa Doni mi ?

Cevap: Victor mu, Muslera mı

İkisini de doğru düzgün izlemişliğim yok fakat Muslera'nın bazı dengesizlikleri var Victor'da da var mıdır bilmiyorum ben daha rastlamadım :)

Ben ikisinide izlemedim videolarına göre yorum yapıyorum.Normalde videolarda oyuncuların iyi yanları gösterilir.Muslera'nın olumlu yanını göremedim.Victor daha çok güven verdi.O yüzden Victor diyorum.

Yorumum aynen böyle. Hatta videolara bakarsak Victor fark atar Muslera'ya. Adam ters ayakla yakalandığı bir kaç pozisyonda bile topu çıkarabildi. Ben videoya göre çok beğendim

Musleranin gelmesini isterdim.amma bir kaleci Brazilya milli takiminda oynuyorsa,bir dur bakalim derler.tek cekindiyim sey Voctorun 28 yasinda kesf edilmesi.Twitterde futbolun icinde olan bir cok kisi Victorun Musleradan daha iyi oldugunu yaziyor.America kupasinda izleme firsatimiz olacak.

Evet beyler bize en yakin 3 kaleci olarak gözüken isimleri ankete sunuyorum.

Bence aradigimiz kan victor bagy.

Fernando muslerayi bizim taraftar dayandirmaz hele derbilerde cok can yakar bu kaleci.

Cevap: Victor Bagy mi Fernando Muslerami yoks Doni mi

İzlemediğim tek isim Victor, iyi seyler de duyuyorum hakkında sürekli, beni en cok heyacanlandıracak isim Victor'dur.

Cevap: Victor Bagy mi Fernando Muslerami yoks Doni mi

Ben ikisinede hiç izlemedim ama hislerim Victor aradığımız kan diyor.

Cevap: Victor Bagy mi ? Fernando Muslera mi ? yoksa Doni mi ?

doni zaten uyduruk

muslera eh iste

victoru bilmiyorum ama onu dedim

Cevap: Victor Bagy mi ? Fernando Muslera mi ? yoksa Doni mi ?

Victor Bagyi izlemedim izleyenin de olduğunu sanmam..Kapalı kutu..Muslera tercihimdir forlanın vatandaşı..

Ayrıca 28 yaşına gelmiş ve hala Brezilyadan çıkamamış bir oyuncuyu Galatasarayın kalesine koyuyorsunuz ya helal..

Üst Alt