Vida'ya 18 Milyon Euro - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vida'ya 18 Milyon Euro

DK finali + ŞLde oynamış bir oyuncu oldugunu unutmamak lazim. :)
Aynisini ustte Fatih e de sordum. Finalde oynayinca bu rakamlari kim dogru buluyor merak ettim? Yani Subasic de final oynadi mesela. Muslera dan daha pahali mi oluyor? Bence hayir. Ayrica bu Vida nin oyle ust duzey bir ozelligi de yok, daha 6 ay once bonservisi elindeydi ayrica. Simdi 20-30 milyon eurolar deniyor, bana hic inandirici gelmedi.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aynisini ustte Fatih e de sordum. Finalde oynayinca bu rakamlari kim dogru buluyor merak ettim? Yani Subasic de final oynadi mesela. Muslera dan daha pahali mi oluyor? Bence hayir. Ayrica bu Vida nin oyle ust duzey bir ozelligi de yok, daha 6 ay once bonservisi elindeydi ayrica. Simdi 20-30 milyon eurolar deniyor, bana hic inandirici gelmedi.

Kesinlikle öyle hele Avrupa klüpleri dk göre transfer falan yapmazlar.

20-30m fazla ama şu anki haliyle +10m eder bence

Fiko 2 haftadır gazetecileri iyi besliyor. Yabancı basında doğru dürüst haber yokken bunlar kendi kendine gelin güvey oluyor.

6 ay önce bedava olan,bu sene Beşiktaş'ta rezil oynayan birini sırf 3-4 maçlık Dünya Kupası performansıyla bütün devler isteyecek ve hepsi 20-25 verecek... Bak bak bak bak..

Kusura bakılmasın ama karşınızda aptal yok. Bu gaz 1 hafta daha sürer,sonra biter.

Avrupa'dan hic bir takımın bu ya da benzeri bir bonservis vermesine ihtimal vermiyorum . Yine transfer hilesi yapar ve Asya takımlarına satarlarsa bilemeyeceğim .

25 üstüne gidecek. Buna kendinizi hazırlayın.

Bu rakam 50 olsa da şaşırmamak lazım.
Bu piyasada en üst rafta duruyor şuan.

depositphotos_39576379-stock-photo-gold-screw.jpg

16/17 sezonu şlde 6 maç oynamış. Rakibin oyuncusunu kötüleceğim diye komik duruma düşmeyin, millete malzeme oluyorsunuz.

Ya bırak şimdi ligte oynadığı topu görmedin mi çıkmışsın hala konuşuyorsun bjkliler bile beğenmiyor vidayı cl'de oynadığı maçlarda çok iyidi dimi kievde ondan kimse istemedi de bjk aldı.

Şu vidaya 3 milyon euro maaş + imza parası verip 4,5 yıllık sözleşme yapsak neler derdin 2016 da kievde cl'de oynadı diye savunuyorsun komik olan sensin aslında.

Ya bırak şimdi ligte oynadığı topu görmedin mi çıkmışsın hala konuşuyorsun bjkliler bile beğenmiyor vidayı cl'de oynadığı maçlarda çok iyidi dimi kievde ondan kimse istemedi de bjk aldı.

Şu vidaya 3 milyon euro maaş + imza parası verip 4,5 yıllık sözleşme yapsak neler derdin 2016 da kievde cl'de oynadı diye savunuyorsun komik olan sensin aslında.

Dunya Kupasindaki performansindan sonra +10m ettigini dusunuyorum. Piyasa böyle çalışıyor. Bazi epldeki kulupler de boyle turnuvalardan sonra oyuncu kulubunde her ne kadar vasat oynasa da cok para odemeye hazir oluyorlar.

Üst Alt