Villarreal / Hırvatistan Milli Takımı | 2018-2019 Sezonu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Villarreal / Hırvatistan Milli Takımı | 2018-2019 Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 yillik Schalke 04 macerasindan sonra kazandigimiz 5 kupa ile birlikte ( 1 lig sampiyonlugu , 3 Alman super kupasi , 1 alman kupasi ) Tottenham'in yolunu tuttuk. 1,5 yillik tottenham macerasi devre arasina gelmeden once Manchester City'den gelen teklif ile son buldu. Artik yeni duragimiz City of Manchester...

Logomuz

Stadimiz

Cevap: Man. City | Citizens | 2015-2016 Sezonu

Su ana kadar oynadigimiz maclar.. ( Newcastle maci ile beraber takimi aldim ) O zaman 6. idi city.

Puan Durumu

Lider ciktigimiz grup asamalarindan sonra Sampiyonlar liginde rakibimiz PSG

insallah

Ben gelmeden Ingiltere lig kupasindan elenmisler. Zaten o gereksiz.. Fa cup , lig ve sampiyonlar ligini almak hedef...

Anladığım kadarıyla sezon ortasında aldın takımı. Puan durumu nasıl?

Umut var mı?

Hava atmak gibi olmasın ama ben hep gs veya chelsea ile başlardım ve bütün kupaları alırdım :asd:

Hatta ozamanlar ümit karan, ilic, neco vs vardı kadromda. Hey gidi günler. Sanırım fifa 2008 idi :)

Anladığım kadarıyla sezon ortasında aldın takımı. Puan durumu nasıl?

Umut var mı?

Hava atmak gibi olmasın ama ben hep gs veya chelsea ile başlardım ve bütün kupaları alırdım :asd:

Hatta ozamanlar ümit karan, ilic, neco vs vardı kadromda. Hey gidi günler. Sanırım fifa 2008 idi :)

Arka mesajlarda var puan durumu.. Aldigimda 5 veya 6. idi city.. Ben de tottenham ile 2. idim:)

Dolu dizgin devam ediyoruz.

FA cup macina 11 yedek ile ciktik... Biraz zorlansak da kazanmasini bildik

Goreve geldigimden bu yana eski takimim Tottenham deplasmaninda berabere kaldik. Diger tum maclari kazandik.. Manu ile sampiyonluk mucadelesi veriyoruz.

Sampiyonlar liginde PSg ile oynayacagiz yalniz Cavani,De rossi,Subotic oynayamayacak kendi takimlarinad samp. ligi maci oynadiklari icin. O 3 unu arayacagiz gibi.

Aguero sov

Cok zevksiz bir mac oldu.. Bu ekrani hic bos gormemistim. Kart dahi cikmadi :)

Sampiyonlar ligi ilk mac psgyi ezdik.

Citynin basina gectim geceli 21 mac olmus. Hic yenilmemistim. Ilk yenilgimi manu deplasmaninda aldik. Onu gectim mac FA cup maciydi.. O kadar rakip icinden manu deplasmanini da secmek ayri bir sans .. Kupadan elendik maalesef.

Manu maglubiyetinden sonra bu mac cok kritikti. Olasi puan kaybinda moraller iyice dusecekti. neyseki 80 den sonra kilidi actik.

Bjk kulaklarin cinlasin :)

7-2 kazandigimiz ilk macin rovansinda 11 yedek ile ciktik sonuc yine farkli galibiyet:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt