Villa'ya Euro 2012 Yolu Kapalı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Villa'ya Euro 2012 Yolu Kapalı!

Barcelona'nın hücum oyuncusu David Villa, Euro 2012'de kesin olarak forma giyemeyecek...

Barcelona forması giyen David Villa'nın Euro 2012'de oynayıp oynamayacağı uzun süredir tartışılıyordu. Barcelona sağlık ekibi, Villa üzerinde yaptığı son testlerde oyuncun Polonya ve Ukrayna'da düzenlenecek olan turnuvaya katılamayacaklarını açıklayarak bu tartışmalara da bir son verdiler.

Bunun ardından Twitter'dan bir açıklama yapan David Villa, "Ben çok çalıştım ancak Euro 2012 için yüzde yüz hazır hale gelemedim." dedi. Villa, gelen desteklere de teşekkür etti.

David Villa, Milli Takım forması altında 51 golün altına imzasını atmıştı.

goal.com

Cevap: Villa'ya Euro 2012 Yolu Kapalı!

villa yalaan oldu artık

o kırıktan sona toparlayamaz daha 32 yaşında villa

Cevap: Villa'ya Euro 2012 Yolu Kapalı!

Yav ona bakarsan Llorente'de var ama ilk tercih Torres olur gibi. Formsuzlugu surerse de kaptirir yerini. Adrian ile Negredo cagrilmayabilirler bile. Muniain'i de kadroya alirsa eger.

Torres, Lloronte, Soldado Euro 2012 kadrosunda garanti yer alacaklar ... İlaveten 4. santraforun kadroya dahil edilmesi zor .. Muniain orta saha oyuncusu ve açıkcası ortasaha rotasyonunda şuan için yer bulması çok zor .. iyi adam ama kupa kadrosundan çıkarılacaktır. Adrian zatsan santrafor değil kanat-forvet ...

Üst Alt