Vincent Aboubakar: "Beşiktaş'ta oynarken Porto'ya dönmek hiç aklımda yoktu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vincent Aboubakar: "Beşiktaş'ta oynarken Porto'ya dönmek hiç aklımda yoktu"

1522141458100.png

Beşiktaş'ın eski golcüsü Vincent Aboubakar, Porto'daki kariyeri ve son haftalardaki formsuzluğu hakkında konuştu.

Beşiktaş ile kiralık sözleşmesinin bitmesinin ardından Porto'ya geri dönen ve Portekiz ekibinde attığı gollerle takımının ligde lider olmasında büyük pay sahibi olan Vincent Aboubakar, O Jogo' ya açıklamalarda bulundu.

Son beş haftada gol atamayan ve formsuz bir dönem geçiren Kamerunlu golcü, "5 veya 10 maç gol atamamam önemli değil. Önemli olan takımın sezon sonunda şampiyon olması. Kazanmak ve şampiyon olmak en önemli şeydir" yorumunu yaptı.

Beşiktaş'ta oynadığı dönemlerde Porto'ya dönmeyi düşünmediğini söyleyen Aboubakar, "Geçen sezon Beşiktaş'ta kiralık oynarken Porto'ya dönmek hiç aklımda yoktu. Sergio Conceiçao benim aklımı çeldi. Porto'ya dönmem konusunda beni ikna etti. Ben de ardından 2021'e kadar sözleşme imzaladım" ifadelerini kullandı.

Porto, ligde Benfica'nın iki puan önünde 70 puanla liderlik koltuğunda oturuyor. Aboubakar ise Porto formasıyla bu sezon toplam 38 maça çıkarken 26 gol ve 8 asist üretti.

Goal

Adam bide 5 maçı boş geçmiş iyi döndük direkten kalsaydı şampiyon yapardı bu tek başına

Bu Alemin Tek Kralı

Kalsaydı az 2-3 kırmızısı vardı.
Parası yatmayınca/kafası atınca bu tip oyuncular çok nankör oluyor.

Gscimbom Mobile

Üst Alt