# Vincent Enyeama - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Vincent Enyeama

Cevap: # Vincent Enyeama

Bu Dünya Kupasında kaleci izlenilmez. Top normal bir topun hayatta almayacağı kadar kavis alıyor. Turnuva'nın başında beri süregelen kaleci hatalarının çoğu da bundan.

Bu dunya kupasinda Volkan'i hayal ediyorumda; bir yanda zencilerin tam ortasinda ana vataninda, diger yanda standart otesi bir futbol topu :)

Ben bu adami fena bulmuyorum.

Genel olarak Mondragon, Kurubniy (hertha) tipinde olan kalecileri tercih ederim ama bu cocukta baya saglam kaleciye benziyor.

Football Manager 2008 de efsane kalecilerden kendisi.Ama yine de alınmasını istemem çünkü öncelik Ufuk Ceylan'a tanınmalı.

Yabancı kaleci alınacaksa eğer iyi bir kaleci Enyeama ama kontenjan sorununu nasıl haledecekler ya da hallettiler de yabancı kaleci arıyoruz bilmiyorum. Ufuk'a, Aykut'a da güven olmuyor ama kaleye yabancı almak demek orta saha üçlüsünden birinin yerli olması gerektiği anlamına geliyor. İki defansif orta saha alınacak deniliyor, elde bir de satamazsak Elano var (Elano olmadı onun yerine gelecek ofansif bir orta saha var)... Sözüm şu ki eğer orta saha hariç başka bir mevkiye yabancı transfer yapmak istiyorsak (ilk 11 için) orta sahadaki üç oyuncudan birinin (transfer edilecek iki oyuncudan birinin) mutaka kaliteli bir yerli olması gerekiyor ki o iş de biraz zor gözüküyor. Ya da orta sahada yine Mustafa'yı, Barış'ı düşünülüyor ki bırakın inanmayı, bunu düşünmek bile istemiyorum, inanmıyorum.

Ne kadar iyi olursa olsun yerli kaleci istiyorum artık, Ufuk Avrupa ligini ve TSL yi kaldırabilir gayet !

siyahi kaleci olmasin, kaleye adam gerekmez

6+2+2 de franco zaten bir yabanci, onu elden çikartmak lazim, ve ufuk hepsinden çok daha ustundur

n18984039986_389809_159.jpg

Adamda kaleci tipi var.

Leo'yu elden cıkaramayacagız gibi geliyor, bu yuzden kaleci konusunu dondurmak zorunda kalabiliriz.

Üst Alt