Vincent Janssen Fenerbahçe'de! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vincent Janssen Fenerbahçe'de!

Tam bir odun,Hollanda maçında denk geldiğimde bundan başka adam yokmu demiştim girende Pörsük olmuştu,yani yokmuş

Batacaklar 4 yabancı forvetleri var 4ü de sağlam para alcak 2si zaten hiç oynamayacak ayrıca bu adam zaten kiralık iyi topçu ama 23 yaşında fenerde çok iş yapmaz zaten bu oynasa soldado oynamayacak forvette istikrar sağlanmalı yedeğe transfer gözüyle bakıyorum

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fener kadar plansız programsız bir kulüp görmedim. Başkaları tarafından itelenmezse kümede kalma mücadelesi vermeleri gerekiyor, bu kadar beyinsizliğe ben bile dayanamıyorum.

Pörsi sakatlandığı için aldılar galiba demek ki uzun bir süre yok şaka maka forvet hattına hayvan gibi para bayılıyorlar. Orta saha yine aynı tuhaf işler yaptılar.

Çok iyi transfer , Galatasaray'ın 2 senedir peşinden koştuğu genç oyuncuyu Fenerbahçe kıvrak bir çalım atarak renklerine kattı.

Şampiyonluk yolunda Fenerbahçe bir adım öne geçti.

Forumda kuşların dalga geçmemesi için acilen kitlenmesi gereken konu.

Janssen

soldado

van persie

fernandao

daha kaç tane forvet alacak bu mallar?O boktan orta sahaları ile sezonun sonunu getiremezler hala forvet alıyorlar!!

Üst Alt