# Vincenzo Grella | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Vincenzo Grella

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sezonu büyük bir hayal kırıklığı ile kapatan Sarı-Kırmızılı ekipte artık en büyük gündem maddesi transfer... Avustralya’nın önde gelen gazetelerinden Daily Telegraph, Galatasaray’ın Avustralyalı oyunculara olan ilgisinin Harry Kewell ve Lucas Neill’in ardından daha da arttığını söyledi. Sarı-Kırmızılılar’ın özellikle Lucas Neill’den de başarılı bir performans alması sebebiyle, milli takımın diğer yıldızları İtalya’nın Palermo Takımı’nda oynayan Mark Bresciano ile İngiltere’de Blackburn Rovers’ta mücadele eden Vince Grella ile temasa geçeceğini yazdı. Sarı-Kırmızılılar’ın hocası Frank Rijkaard’ın da önümüzdeki sezon kadrosuna katacağı isimler arasına bu iki yıldızı da kattığı belirtildi.

Rijkaard da doğruladı

Fox Sports’a konuşan Hollandalı hoca da yaptığı açıklamada, “Galatasaray elbette birçok isimle temasta. Ancak transfer etmek istediğimiz oyuncularda aradığımız özellik, kulübümüzü bir üst noktaya taşıyacak yeni oyuncular olacak. Takımımızın Lucas Neill ve Harry Kewell tecrübeleri, bizim de diğer Avustralyalı futbolculara yoğunlaşmamızı sağlayabilir” diyerek, bu ülkeden gelecek isimlere sıcak baktığını vurguladı.

fanatik

Cevap: Vincenzo Grella ve Mark Bresciano

Oha :eek::eek::eek:

Tam da foruma Grella'yi onermek icin girmistim lan, bunu gordum. Alinsa cok iyi olur.

Bresciano alınırsa hem de ücretsiz saygıyla egilirim!

Ama Tim Cahill aşkım bitmeyecek daha :D

biri defansif biri de ofansif orta saha .. ikisini de hiç izlemedim :D ama avustralyalıların kredisi ağlam bizde :D peki sorum grella elano guti 3lüsü napar

başka bişey de acaba elano da gider de grella bresciano guti olur mu .. ama grella ne bileyimhiç izlemedim bilemicem ya

Bu iki futbolcuyu hiç izlemedim ama benim merakettigim seneye bu takim kaç yabanciyla oynayacak. Her yere yabancı transfer ediliyor. Herkez birşey söylüyor. Arda gitsin, Mehmet Gitsin, Caner Gitsin. İyide ilk 11’de 6 yabancı hakkımız var. Bu mantıkla 8 yabancıyla oynamamız gerekir.

Hamit ve Gökhan İnleride getiremiyeceğimize göre.

................................Ufuk..........................................

Sabri..........Neil.............Yabancı.............H.Balta.........

..............................Yabancı.........................................

................Elano........................Yabancı...................

...........Keita...............................................Gio...............

................................Baros...............................................

ya şu elanoyu nasıl 11e koyuyosunuz guti elano oynarsa orta saha haşat olur hacettepe bile güle oynaya geçer elano guti ortasahasını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt