# Vincenzo Grifo - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Vincenzo Grifo

Bizim salaklar "genc yetenek" pesinde kosuyor. 17-18 yasindaki veletleri alip duruyorlar, 2 senedir forvet yok takimda.

Drmic denen öküzü aldilar, herif 15 aydir mi ne gol atamiyor sakatlandi bin kere.
Ah be Can, söz konusu Galatasaray olunca yok aysal, yok dursun, hep baskan endekslisin, wallahi su forumda bir kere Ralf Königs yazdigina sahit olmadim... 2004 yilindan beri baskan, aptal ise istifaya davet etsene baskaninizi, yada o da mi 13 yildir gladbach taraftarini koyun gibi uyutuyor... :p

330px-Rolf_K%C3%B6nigs.png

Cek elini gladbachbachtan hain königs...

Ah be Can, söz konusu Galatasaray olunca yok aysal, yok dursun, hep baskan endekslisin, wallahi su forumda bir kere Ralf Königs yazdigina sahit olmadim... 2004 yilindan beri baskan, aptal ise istifaya davet etsene baskaninizi, yada o da mi 13 yildir gladbach taraftarini koyun gibi uyutuyor... :p

330px-Rolf_K%C3%B6nigs.png

Cek elini gladbachbachtan hain königs...

Ne anlatiyorsun yahu.

Genclerle olmuyor bu is sadece diyorum. Takimda gol atacak forvet yok. Pozisyonlari gole cevirme orani %40 mi ne, acayip düsük bir oran.

Genc ve yetenekli oyuncu alip gelistirip takima monte etmek dogru da bunun seyini de cikarmamak lazim.

Ne anlatiyorsun yahu.

Genclerle olmuyor bu is sadece diyorum. Takimda gol atacak forvet yok. Pozisyonlari gole cevirme orani %40 mi ne, acayip düsük bir oran.

Genc ve yetenekli oyuncu alip gelistirip takima monte etmek dogru da bunun seyini de cikarmamak lazim.

Neden kulübün baskanina sitem etmiyorsun diye soruyorum sadece ? 2004 yilindan beri ögrenememis mi Königs bu isin olmayacagini ?

Ne alaka ya. Kulüp nereden nereye gelmiş 5 senede, başkanı ne diye eleştireyim ki.
sent via GSC

Neden ? Vizyonu daha fazlasi icin yetersiz ise ? Kulübü kümeye düseren, ikinci baskan olarak tarihe düstü bile adam.
Wallahi sana göre öyle güzel bir adamsa, Königs´i bir kere överken de görmedim, zamaninda varsa yoksa Favre ?

Oysaki bu kulübün müzesinde uefa kupalari, sampiyonlar ligi finalleri var. Kulübe laik vizyonlu bir baskan istiyoruz. Yildiz transfer lazim.

Neden ? Vizyonu daha fazlasi icin yetersiz ise ? Kulübü kümeye düseren, ikinci baskan olarak tarihe düstü bile adam.
Wallahi sana göre öyle güzel bir adamsa, Königs´i bir kere överken de görmedim, zamaninda varsa yoksa Favre ?

Oysaki bu kulübün müzesinde uefa kupalari, sampiyonlar ligi finalleri var. Kulübe laik vizyonlu bir baskan istiyoruz. Yildiz transfer lazim.
Kafa mı buluyorsun benimle.

sent via GSC

Kafa mı buluyorsun benimle.

sent via GSC

Cidden merak ediyorum sadece, neden söz konusu Gladbach olunca bukadar baskan endeksli degilsin diye ? Burada nimet de, bela da sana göre baskanin bas sorumlulugunda, hergün o konusulmasi, o tartisilmasi gerekiyor. Neden Gladbach özellinde öyle degil ?

3 yildir, 4 yildir burdayim, bir kere Königs yazdigini görseydim, inanki sormazdim bunu.

Cidden merak ediyorum sadece, neden söz konusu Gladbach olunca bukadar baskan endeksli degilsin diye ? Burada nimet de, bela da sana göre baskanin bas sorumlulugunda, hergün o konusulmasi, o tartisilmasi gerekiyor. Neden Gladbach özellinde öyle degil ?

3 yildir, 4 yildir burdayim, bir kere Königs yazdigini görseydim, inanki sormazdim bunu.
Adam sessizce işini yapıyor ne diye birşey yazayım ki. Gladbach forumu mu burası, ucundan ekinden biraz konuşuyorum sadece ara sıra konusu açıldı mı.

Benden ne istiyorsun hâlâ anlamadım, çok boş bir tartışma bence.

sent via GSC

Çünkü Almanyada başkanlar Türkiye'de ki gibi her haltın içinde değiller

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Yada Türkiye´de Baskan´lar yaptiklari icin, hak ettiklerinden fazla prim yapmak istediklerinden dolayi da olabilir mi ? Türkiye´de baskanlar ekonomik acidan dersini calisip, sportif acidan dümeni eline aldiklarindan, batirdiklarina katiliyorsundur, heralde ?

Adam sessizce işini yapıyor ne diye birşey yazayım ki. Gladbach forumu mu burası, ucundan ekinden biraz konuşuyorum sadece ara sıra konusu açıldı mı.

Benden ne istiyorsun hâlâ anlamadım, çok boş bir tartışma bence.

sent via GSC
Tartisma degil, sadece soru ?
Neden, sessizce isini yapinca, yazmaya gerek kalmiyor mu ? Bir Baskan cok konusunca, taraftarlari etkilemeye calisinca mi övgü/elestiri hak ediyor ?

Tartisma degil, sadece soru ?
Neden, sessizce isini yapinca, yazmaya gerek kalmiyor mu ? Bir Baskan cok konusunca, taraftarlari etkilemeye calisinca mi övgü/elestiri hak ediyor ?
Sorun yani burada Ralf başkanım Ralf başkanım diye yazmamam mı?

Hâlâ burası Gladbach forumu değil. Konusu açıldı mı transferleri konuşurum veya zaman zaman maçları konuşurum. Zaten benden ve bir kaç kişiden başka ilgilendiren de yok.

sent via GSC

Sorun yani burada Ralf başkanım Ralf başkanım diye yazmamam mı?

Hâlâ burası Gladbach forumu değil. Konusu açıldı mı transferleri konuşurum veya zaman zaman maçları konuşurum. Zaten benden ve bir kaç kişiden başka ilgilendiren de yok.

sent via GSC

Bak ne güzel, adamin ismini bile tam olarak indirgememissin... Adamin adi Rolf Königs :D Gözünü seveyim can, sanki baska yerde Rolf Königs´i tartisiyorsun ^^

Sunu söylüyorum sadece, bunda bir yanlislik yok, aslinda olmasi gereken bu...

Bos bi transfer. Iyi oyuncu degil bu grifo ama gladbach sever böyle kazik transferlerini. Ulan zibilyon euro verdiler vestergaard adinda bi mala. Tam bi kazma.

Üst Alt