# Vincenzo Grifo | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Vincenzo Grifo

Grifo-Vincenzo-Bild.jpg

Uyruk: İtalyan
Mevki: Ofansif Ortasaha, Kanat
Kulüp: Freiburg

Son 1 senedir adını transfer nöbetlerinde zikrettiğim bir oyuncu Grifo. Bundesliga 2'den bu yana Freiburg'a olan özel ilgimden kaynaklı takip ediyorum. Hoffenheim'dan neredeyse bedavaya koparılan(Aynı şekilde Modeste Köln'e gitti, O'nu da önermiştik) bir oyuncu. Sneijder'in gitme durumu olduğunda ortasahadan geçişleri hızlandıracak, teknik kapasitesi yüksek bir oyuncu. Hem ofansif ortasaha hem de kanatlarda oynayabiliyor ve duran toplarda çok başarılı. Asist ve gol yüzdesi de çok çok iyi. Aklımızda bulunsun.

Kendisinden burada ilk bahsettiğimde Transfermarkt'a göre 3,5-4 milyon euro arası bir bedeli vardı. Şu an ise 5.5 milyon civarıdna görünüyor. Sezon sonu daha da pahalanabilir tabi. Ama aklımızda bulunsun. Tudor'un son BJK maçında denediği forvetin arkasındaki iki oyunculu sisteme hem Bruma'dan hem Sneijder'den daha iyi oturur.

Adettendir:

Vincenzo Grifo Edit I GOALS, SKILLS, ASSISTS I Saison 2016/2017 I HD - YouTube

Yazın istedim, devre arası Rodrigues yerine istedim ama bir türlü Almanya'da ne oluyor diye bakamadı çapsızlar.

Gladbach alırsa 2 sene sonra büyük paralara Dortmund'a filan iteler.

Dahoud gidecek muhtemelen Dortmund'a onun yerine düsünülüyor Grifo diyorlar ama Grifo o kadar geride oynayamaz bence yani merkez orta sahada ileride oldugu kadar etkili olamaz.

Gladbach da daha da ileri gider Grifo daha öne cikar Freiburg'a göre bence. Bakalim. Ama güzel öneri keske alabilsek ama bizimkiler böyle adamlari akil edemez.

Dahoud gidecek muhtemelen Dortmund'a onun yerine düsünülüyor Grifo diyorlar ama Grifo o kadar geride oynayamaz bence yani merkez orta sahada ileride oldugu kadar etkili olamaz.

Gladbach da daha da ileri gider Grifo daha öne cikar Freiburg'a göre bence. Bakalim. Ama güzel öneri keske alabilsek ama bizimkiler böyle adamlari akil edemez.

Bence de Dahoud yerine oynayamaz. O akdar güçlü bir oyuncu değil. Bu arada Modeste de Köln'de yardırıyor. O adamı da 1-2 senedir çok uygun fiyata alma imkanı vardı.

Bence de Dahoud yerine oynayamaz. O akdar güçlü bir oyuncu değil. Bu arada Modeste de Köln'de yardırıyor. O adamı da 1-2 senedir çok uygun fiyata alma imkanı vardı.

Hoffenheim da iken alacaktik, Köln'e gittiginden sonra o tren kacti. Cin'den 30 Milyon mu 40 Milyon mu ne teklif ettiler ama Köln satmadi bu kis.

Tabi ne kadar dogru bu rakamlar bilemem ama 25 falan rahat vermislerdir diye düsünüyorum.

Takip ediyorum iyi oyuncu ama 8 milyon Euro isterler en az. O parayı vereceksen ben Sam Larsson'u alırdım, kaliteli adam. Tudor'a şart Hazard tipi bir kanat oyuncusu.

Yurtdışından sözleşmesi devam eden o yaşta oyuncu alabilmemiz için carole gibi 2. ligde ya da tolga gibi sakat olması gerekir

mönşıngladbokla anlaşmış

DA5vSY4XkAIi21u

Üst Alt